Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И си седнал да ми сравняваш Фиат спрямо друг автомобил по дизайн

    Коментар


      Сравненията са само в твоето въображение. Иначе, нали знаеш? Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        немска талига

        талигата ми
        Прикачени файлове
        Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

        Коментар


          Re: немска талига

          BUMAR написа:
          талигата ми
          Добра е машинката, това ми е фаворитът сред 3.0 кубиковите дизели. 525 НМ си е голяма сила.
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            pplk написа:
            Сравненията са само в твоето въображение. Иначе, нали знаеш? Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката
            Щом те кефи да си ближеш задника

            Коментар


              Уговорих се с колега с нисан примера с мотор 2,0 16В - 150к.с. да замерим когато се подобри времето, тЪ тоя нисан трябва да ме бие като "маче у дирек" Като има резултат ще пиша
              punto HGT

              Коментар


                didich написа:
                Уговорих се с колега с нисан примера с мотор 2,0 16В - 150к.с. да замерим когато се подобри времето, тЪ тоя нисан трябва да ме бие като "маче у дирек" Като има резултат ще пиша
                аз имах познат с такъв нисан...нищо кой знае какво...оприличавам го на 320и е36...ако не е друго поне ще сте на кантар...особено ако нищо не му е правил...поне аз така си мисля де...
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  320-ката си е спряла по рождение, тя няма нищо общо с нисана Нисанчето го дават под 9 секунди като ускорение 0-100км/ч, отделно пича се похвали вчера, че на доускорение е дръпнал правено А3 1,9ТДИ 170к.с. и на някакъв голф 4 АРЛ също му е подал бинокъла, тЪ смятай дали не върви
                  punto HGT

                  Коментар


                    didich написа:
                    320-ката си е спряла по рождение, тя няма нищо общо с нисана Нисанчето го дават под 9 секунди като ускорение 0-100км/ч, отделно пича се похвали вчера, че на доускорение е дръпнал правено А3 1,9ТДИ 170к.с. и на някакъв голф 4 АРЛ също му е подал бинокъла, тЪ смятай дали не върви
                    Или е много правен този Нисан или ТДИ-тата са били много спряли.Пускал съм се с такъв и ми прави 2-3 коли и върви наравно с Вектра(150кс)Забравих да се похваля:днес отупах Голф 4 1.9тди 130/131 магарета.
                    Bravo 1.9d 97г

                    Коментар


                      didich написа:
                      320-ката си е спряла по рождение, тя няма нищо общо с нисана Нисанчето го дават под 9 секунди като ускорение 0-100км/ч, отделно пича се похвали вчера, че на доускорение е дръпнал правено А3 1,9ТДИ 170к.с. и на някакъв голф 4 АРЛ също му е подал бинокъла, тЪ смятай дали не върви
                      правел му е нещо значи...не вървят толкова много...аз със стилото без да е с чип дърпах 131 коньовия примера...т.е. вървях му на кантар...та 2.0 150кс е може би колкото стилото с чип...а ти стилото го вземаш лесно така, че...и него трябва да го вземеш...
                      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                      Коментар


                        Някой ходи ли на драга на Сапарева баня на 01.03. http://carcult.bg/?p=225 , гледам на снимките се е отчело някакво стило и по надолу едно жълто пунто ?
                        punto HGT

                        Коментар


                          didich написа:
                          320-ката си е спряла по рождение, тя няма нищо общо с нисана Нисанчето го дават под 9 секунди като ускорение 0-100км/ч, отделно пича се похвали вчера, че на доускорение е дръпнал правено А3 1,9ТДИ 170к.с. и на някакъв голф 4 АРЛ също му е подал бинокъла, тЪ смятай дали не върви
                          А3 НЯМА 170к.с, дори не му слагат ARL серийно. Най-голямото А3 е ASZ(130), оригинално са с GT1749VA, не виждам какво да му правиш, освен един агресивен софтуер и то пак много трудно, да стане 170, може и да стане, но ще е с малко повече пушеци. Така, че много съмнително да е било 170, най-много 160-165.А този Нисан, една Астра ГСИ 150к.с, не бинокъл, ами далекоглед ше му подари.Не съм много по гонките, но ще взема да се вдигна и да ви докарам моя ARL, да видим кой на кого ще подава бинокъла и кой ще лапа сажди. Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Само трябва да си намера два слика за отпред, защото вие се гоните от място.
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            Вали, ето копирам думите на колегата от нисан форума: От последните минути.:Една А3( любимият ми дизел) изяде пердах на доускорение. Спряхме и ги гледаме 3 момчета, и ги питам-колко коня е?Момчетата групово викат: 170,твойта?Аз им казах 150 има няма.Те погледнаха че сме 4човека и казаха :да бе да...... Преди това един голф 4 арл падна и той с много. Карах на газ... никъде не се коментира какво е правено по А3-ката, най вероятно само с агресивен ремап трудно ще изкара + 40к.с. Аз карам с най обикновенни летни гуми купени втора ръка с ДОТ 2010 г., ти чак на сликове тръгна да се качваш
                            punto HGT

                            Коментар


                              didich написа:
                              Вали, ето копирам думите на колегата от нисан форума: От последните минути.:Една А3( любимият ми дизел) изяде пердах на доускорение. Спряхме и ги гледаме 3 момчета, и ги питам-колко коня е?Момчетата групово викат: 170,твойта?Аз им казах 150 има няма.Те погледнаха че сме 4човека и казаха :да бе да...... Преди това един голф 4 арл падна и той с много. Карах на газ... никъде не се коментира какво е правено по А3-ката, най вероятно само с агресивен ремап трудно ще изкара + 40к.с. Аз карам с най обикновенни летни гуми купени втора ръка с ДОТ 2010 г., ти чак на сликове тръгна да се качваш
                              Аз не казвам, че ме лъжеш, просто си направи извод за себе си, на този атмосверен Нисан, каквото и да му правиш, няма да увеличиш мощността както на един двигател с турбо.За това не се казват скритите коне, колкото пише в талона толкова, а тя колко е реално е отделен въпрос. Виж този с Нисана, как им е казал, че е 150к.с, а той щом е тръгнал да се гони има някакви плюсове по колата. Пусни си клипове в Ютуб да видиш долу горе как ускорява ремапнато ASZ, за ARL да не говорим, просто няма място за сравнение...
                              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                              Коментар


                                Разбрал съм се с пича и при първа възможност ще замерим с пунтото и ще споделя резултата, пунтото поне съм го качвал на дино и конете се знаят.
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X