Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    didich написа:
    Колеги, аз се надявам като дойде сезона за раздаване на газ да сте така активни както и сега, иначе ще излезе, че само разтягаме локуми
    Е, че кога не е било така?Аз лично знам само за един единствен дуел, при който двама участници се бяха надъхали през форума един срещу друг и накрая се случи реално дръпката.Не говоря за приятелски, като твоите, а наистина за заяждане с реален резултат накрая.Иначе ако забележиш винаги нещата са си били така - като колегата Вольо. Лаеш, лаеш, а накрая винаги нещо се случва и нищо. И пак във форума се плюят, как единия не се явил, как другия не знам си какво. И точно това е единствената причина в много други форуми да няма въобще такъв раздел.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      didich написа:
      Колеги, аз се надявам като дойде сезона за раздаване на газ да сте така активни както и сега, иначе ще излезе, че само разтягаме локуми
      В неделя пак бяхме на отсечката (нашите гонки) :Dстуд-не студ там сме
      147/1.9 Жив Турбо Дявол (JTD) / 115+++

      Коментар


        Боби, да вземеш някой път да докараш "електричарката" на Булгара да и проверим колко и държат батериите
        punto HGT

        Коментар


          didich написа:
          Боби, да вземеш някой път да докараш "електричарката" на Булгара да и проверим колко и държат батериите
          А бе мислих си аз на човека с Хондата, където е писал в съседната тема да му предложа, ама поне да изравним килата.Че той е 75 коня и аз съм толкова, но сигурно с 400 кила отгоре. А и нямам доработки. И за да съм в тон с темата - не че ако имах още 3 батерии за бууст щях да кажа.За това търся някъде места за гонка, където минават тролейбуси. Да метна една жица и да бегам напред. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            BO написа:
            didich написа:
            Боби, да вземеш някой път да докараш "електричарката" на Булгара да и проверим колко и държат батериите
            А бе мислих си аз на човека с Хондата, където е писал в съседната тема да му предложа, ама поне да изравним килата.Че той е 75 коня и аз съм толкова, но сигурно с 400 кила отгоре. А и нямам доработки. И за да съм в тон с темата - не че ако имах още 3 батерии за бууст щях да кажа.За това търся някъде места за гонка, където минават тролейбуси. Да метна една жица и да бегам напред. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
            И аз тва щях да пиша, да не би на Булгара да идват от градския транспорт с тролеите
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              BO написа:
              ... Да метна една жица и да бегам напред.
              Сега като се замисля това брои ли се за "мод"?Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                BO написа:
                BO написа:
                ... Да метна една жица и да бегам напред.
                Сега като се замисля това брои ли се за "мод"?Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                пълен (с)Ток
                147/1.9 Жив Турбо Дявол (JTD) / 115+++

                Коментар


                  BO написа:
                  BO написа:
                  ... Да метна една жица и да бегам напред.
                  Сега като се замисля това брои ли се за "мод"?Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                  Не...трябва да си пипал и по батериите, ама Вальо, ще те хване само като вдигнеш капака
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    v1per написа:
                    mladencho написа:
                    И да попитам какъв е смисъла на занятието като кажеш , че колата ти е по-слаба и когато победиш ?!Героизъм ли е или ??
                    Избива си комплексите най-вероятно
                    Или се застрахова, щото ако падне е лошо ако преди това се е хвалил колко е барал и как кърти плочки.

                    Коментар


                      pplk написа:
                      Valiosport написа:
                      ...
                      Аре, стига се надува с тоя гоуф, бе! Преди малко наказах един отворко с гоуф 5 tdi, а като ти гледах клипа, направо ще те правя разноглед :D П.П. Колата е сток, ако не вярваш, ще те пусна да погледнеш под капака.
                      На Need for speed ли ги наказваш ? Ама ти май верно си си повярвал Имам двойка 1.6 ТД(предкамерен), така хубаво ще те опуша, че няма да видиш пътя накъде да караш Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Да не говорим, че е поне с 15 години по стар от твоята Крома.
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        Аре! :D Само да не е бърз като оня от клипа.
                        207 тиква автомат
                        новокромаджия 2.4 печка

                        Коментар


                          Вальо, а четворка нямаш ли? Ама такава тухла четворка да си я разбиеш в главата за да осъзнаеш малко къде и какви работи пишеш :D
                          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                          ex: 145QV 97'

                          Коментар


                            Сега прочетох данните на тва чудо невиждано Гоуф 5 2,0 tdi 140 к.с. /най-бързото TDI на 5-та генерация/. Наказаното нямам представа какво беше.Време от 0-100 км/ч- 9.3 сvs.Fiat - Croma II - 2.4 Multijet (200 Hp)Време от 0-100 км/ч- 8.5 с.
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              pplk написа:
                              Аре! :D Само да не е бърз като оня от клипа.
                              Малко е неуместно да се сравнява два пъти по-голям мотор ама айде... Качи някое клипче до 100км/ч да ти кажа дали си по бърз.
                              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                              Коментар


                                pplk написа:
                                Сега прочетох данните на тва чудо невиждано Гоуф 5 2,0 tdi 140 к.с. /най-бързото TDI на 5-та генерация/. Наказаното нямам представа какво беше.Време от 0-100 км/ч- 9.3 сvs.Fiat - Croma II - 2.4 Multijet (200 Hp)Време от 0-100 км/ч- 8.5 с.
                                Не мога да разбера, защо си избиваш комплексите във форума, какво ти пречи колата ??И най-бързото ТДИ на голф 5 е 2.0 ТДИ (170) и времето му от 0 до 100 е 8.00 секунди
                                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                                Коментар

                                Working...
                                X