Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На Булгара имаше сигурно над 500 коли, нямаше къде игла да се хвърли, но за сметка на това имаше сигурно 10 патрулки и проверки по ред на номерата, за съжаление нищо не се получи, минах метър и право към вкъщи На прибиране се заиграх с едно ауди комби, незнам или А6 или А4 беше, гледам го набира се, викам ся ще падне сверка, поне да не съм капо.Дадохме газ на няколко светофара, но гледам не се измъква много напред, даже преди тунела на Люлин видя, че настъпвам, даде и той газ, но пак го разминах с малко и минах преди него.Спряхме първи на следващия светофар и свалям джама да го питам с какъв мотор е, за моя изненада човека каза, че е с 3,0 литра дизел, 204к.с., викам ехааа, тука лоша работа. Светва зелено, но аз тръгнах една идея по рано, смисъл скочих на старта с около една кола, защото на мазния асфалт много върти тая пущина и се изненадах, че това ауди до към 120-130км/ч /че трябваше да спираме за другия светофар/, стоя на половин кола и повече зад мен и изобщо неможа да ме настигне ?, тия дизели трябва доста повече да вървят май, а и съм сигурен, че няма как да държа такова чудовище с 204 дизелови коня под капака
    punto HGT

    Коментар


      A4 комби 204 кс го дават 1700 кг...

      Коментар


        Bane написа:
        A4 комби 204 кс го дават 1700 кг...
        Знам, че е тежко, но не съм си мислил, че може да съм отпред, отделно не го питах човека, че нямаше време дали е ръчка или автоматик, което пак оказва влиание.
        punto HGT

        Коментар


          didich написа:
          На Булгара имаше сигурно над 500 коли, нямаше къде игла да се хвърли, но за сметка на това имаше сигурно 10 патрулки и проверки по ред на номерата, за съжаление нищо не се получи, минах метър и право към вкъщи На прибиране се заиграх с едно ауди комби, незнам или А6 или А4 беше, гледам го набира се, викам ся ще падне сверка, поне да не съм капо.Дадохме газ на няколко светофара, но гледам не се измъква много напред, даже преди тунела на Люлин видя, че настъпвам, даде и той газ, но пак го разминах с малко и минах преди него.Спряхме първи на следващия светофар и свалям джама да го питам с какъв мотор е, за моя изненада човека каза, че е с 3,0 литра дизел, 204к.с., викам ехааа, тука лоша работа. Светва зелено, но аз тръгнах една идея по рано, смисъл скочих на старта с около една кола, защото на мазния асфалт много върти тая пущина и се изненадах, че това ауди до към 120-130км/ч /че трябваше да спираме за другия светофар/, стоя на половин кола и повече зад мен и изобщо неможа да ме настигне ?, тия дизели трябва доста повече да вървят май, а и съм сигурен, че няма как да държа такова чудовище с 204 дизелови коня под капака
          Аз като казах същото, но за 184 коня БМВ, което даже е 4х4, всички ме сметнаха за мръднал това, че в печката имаш чувството, че си в самолет е едно на ръка, но кел файда, като километража се движи едва, едва. Тази кола е за товарене и плавно и комфортно извънградско каране. Ама тест пилотите na BMW тук явно имат различна представа за вървежен автомобил от мен :DПП Един колега има такова Aуди. Само че е куатро неговото и разправя, че вървяло много. Не ме е возил, но ще взема и него да го пробвам. Въпреки, че го дават доста по-палаво от 184 коня хD
          Fiat Coupe 2.0 16V

          Коментар


            Iv4o, на мен развоя от случката ми е странен, гледам сега Audi A4 3.0 TDI quattro, комби, автоматик, 204к.с. дават я 0-100 за 7,9сек, което е по бързо от пунтото. Гледам А6 с тази мощност има модели от 2011г., но там ускорението е още по добро до 100км/ч, а да кажеш, че човека не даваше ръчка, при положение, че още от цариградско се засекохме с аудито и чак до тунела на Люлин карахме заедно ?, може и с пълен пагажник да е бил знам ли, но не мисля, че ако застано до такова в кондикция ще мога да го взема.
            punto HGT

            Коментар


              Ще си отпред ама само пръвите 200метра, после ще те черпи едни сажди и ще си ходи.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                Може и без сажди !
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  S_BANKOV написа:
                  Ще си отпред ама само пръвите 200метра, после ще те черпи едни сажди и ще си ходи.
                  Да вземе старта на автомобил, който е 4х4 е нереална история.Ако наистина вземе старта на такъв дизел, особено на такъв с ръчни скорости, това означава, че шофьора на този автомобил въобще не знае какво прави, или просто си пази колата прекалено много.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    В случая саждите са мощни и си мислех, че ще ги ям от самия старт, но друго се получи, както казах по нагоре при самото тръгване тръгнах една идея по рано заради това, че на мазния асфалт пунтото на предно доста върти с идеята, че това като тръгне ще ме изяде моментално, но се случи така, че той изостана с половин кола и така си останахме до момента, в който трябваше да спираме. Незнам дали е била 4по4, просто взех този вариант като модификация и исках да видя какви параметри му дават, обаче се оказва, че и този вариант като характеристика е с по добро ускорение от пунтото, незнам в конкретния случай това ауди дали е било 4по4, може и на предно да е било, но не стигна време да го разпитам в детайли и подробности, понякога даже не желаят и прозореца да си свалят за да обменим 2-3 изречения на пътя , това което каза пича беше, цитирам "3 литра дизел, 204к.с.", толкоз, другите параметри какви са може само да се гадае. Не съм кон с капаци, пределно ми е ясно, че такъв дизел е много пред мен, но това което се случи ме изненада, може и колата да не е била в кондикция, знам ли?
                    punto HGT

                    Коментар


                      didich гледам, че си редовен по гонките...Знаеш ли някой със стоково М3 е36/е46, че ми е много любопитно как ще вървя с такова БМВ Ама не искам разни варелосани е30 с присадени мотори и прочие.
                      FIAT Coupe 16VT

                      Коментар


                        Ехее ти сега ме качи на черешата, аз и на живо не съм виждал М3 С каква машина си, купе турбо ?, колко кончета е машината и какво е правено, пък може да се намери нещо, ще питам и в тунинг форума, иначе последно знам че на Булгара май имаше някакво М3, отделно гледам едно правено червено субару раздаваше ръчките, ако искаш има и една пипната астра ц20хе, на ламарина след предните седалки, все ще се намери нещо, но незнам срещите как са в момента, че последния път се бяха изсипали 5-6 патрулки.Остави един телефон на ЛС ако искаш
                        punto HGT

                        Коментар


                          digitalundgrd написа:
                          didich гледам, че си редовен по гонките...Знаеш ли някой със стоково М3 е36/е46, че ми е много любопитно как ще вървя с такова БМВ Ама не искам разни варелосани е30 с присадени мотори и прочие.
                          http://www.zeperfs.com/en/duel783-48...uel108-481.htm
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            Хаха е как бе, аз съм останал с впечатлението, че всеки втори маха я 2.5 или 2.8 и присажда М-повер мотор Иначе съм с Фиат Купе 16в турбо абсолютно стрийт с пълен интериор. Коне по хамалски сметки около 280-290 (все още не е качвана на дино). Пак да подчертая, че не искам да се гоня с "коли" тип варел с врати
                            FIAT Coupe 16VT

                            Коментар


                              На живо (Кондофрей/Божурище) е36 или е46 М3 дават високи 13ки до ниски 14ки
                              FIAT Coupe 16VT

                              Коментар


                                digitalundgrd написа:
                                На живо (Кондофрей/Божурище) е36 или е46 М3 дават високи 13ки до ниски 14ки
                                Това че не се намират такива коли в изрядно техническо състояние е друг въпрос, колата е доста по-бърза както и да се пробвате разликата е огромна...
                                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                                Коментар

                                Working...
                                X