Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срещи Враца и региона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Та незнам как точно минават тия срещи но няма да е зле да се организира и в Враца, бих искал да се запозная с другите колеги от форума, наистина има много неща които са полезни. Така че , какво може да се направи по вапроса.
    Fiat Marea 1.9 TD100

    Коментар


      #17
      E няма да е лошо и за монтана някой да организира някоя среща за по бира аз лично съм от Лом но бих дошъл
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар


        #18
        Колеги, сега за празниците ще пътувам до Враца. Казвайте на кого какво му трябва, за да го получа от Началника - Оги21 и да ви го предам. Той вече каза, че ще има календар за Митака71, но обаждайте се и другите и нека се видим на 5-ти Май. Първа неделя от месеца е.
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          #19
          Хубава идея, има смисъл. Дано се съберем повече хора, да обменяме ценен опит.
          FIAT STILO 1.9JTD 2002

          Коментар


            #20
            Ами тя идеята на тези срещи е точно тази - обмяна на ценни мисли и съвети :D , на чаша кафе, сок, бира. Между хубави хора, каращи Фиати. Друго си е личният контакт. Не е като да пишеш.Казвате какво да искам от Оги, утре ще се видим с него. Стикер, малък, голям за задното стъкло. календарче малко, голям календар, химикалка, ключодържател, пластмаси за номерата - всяко от тея неща е безплатно - така поне аз знам, ако не е така, той ще ми каже. Също и карта с отстъпка за бенз. ЕКО. Има и тениски, но те се плащат. Поздрави.
            Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
            Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
            Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

            Коментар


              #21
              Аз само си пиша тука и в крайна сметка нищо не направих. С никого не се видах.Митака не беше във Враца, за съжаление. НО намерих начин и предадох Форумските материали. Така, че, който иска ключодържател, химикалка, малко календарче, стикери - 3 размера кръгли или голям за задно стъкло- при Митака. А, и карти с отстъпка за ЕКО.Ето му темата, там има координати.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=34198Имах и доброто желание да мина през Мездра, да се видя поне с колегата KUM4o. Но той така и не ми даде координати.Както и да е. Било каквото било.За 2-ри Юни, обаче трябва да се организираме. Празник на града ни е. Така, че заповядайте всички от всички градове, селца и паланки.Мястото е р-т Лозница. Хубаво място е. Минах да проверя. Часа - предлагам 12 часа.Поздрави.И благодаря на Оги за предоставените неща.
              Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
              Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
              Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

              Коментар


                #22
                Хайде де, ние двама софиянци ли трябва да организираме и да побутваме вас врачанци за среща във Враца - срамота е!!!
                Fiat Ulysse 2.0 JTD S (16V) 01.2001г.
                Opel Vectra A 01.1992г. - ЕХ

                Коментар


                  #23
                  Здравейте колеги, малко извън темата за което моля да ме извините! Някой може ли да сподели на колко снима камерата на бензиностанцията на изхода на Врац, посока Мездра?

                  Коментар


                    #24
                    Та...Колега durex_a, за съжаление, не мога да ти отговоря на въпроса, но ще поразпитам.Баце kamtosh, ти не си ми Баце, ма откъдето е жената, оттам е родата, та затова, Баце, с теб се разбрахме.Най-вероятно ще се видим. Пак.Нито кумчо, нито вълчо пише или се обажда,НО:Решението е взето:Мястото е р-т "Лозница"Датата е 2-ри юниЧасът е 13:00.Това, защото междувременно направих регистрация в Ланча форума и двама колеги откликнахаЦитирам:"montes написа:Среща 02.06.2013 г. НЕДЕЛЯ 13.00 часа околовръстен път на гр. Враца ресторант "Лозница" след язовира."
                    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                    Коментар


                      #25
                      Да докладвам:Среща има. (Ударено а).Беше регионална и национална. Национална - на собствениците на италиански автомобили.От фиАт форума - Аз и Големият Тошко - kamtosh;От Ланча - Симеон - montes и още един колега;От Алфа - един млад колега с 146-ца мисля, знаете, че другите марки не ги познавам аз.Митака71 не дойде. Подозирам аз тука дългата ръка на врачанката, ма нейсе. НИЕ НЕ му прощаваме. Около това се обединихме. И го гласувахме. С пълно единодушие. И решихме - другият път ДА почерпи... по кафе.Да ме извинят колегите, ако съм им пообъркал имената, или че не ги цитирам, но просто не ги помня. Стар съм вече.Няма снимки също. Паднала ми беше батерията на телефона.Нищо. Другият път.Успех, колеги.
                      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                      Коментар


                        #26
                        Колеги, някоя среща няма ли да има, че тук в Монтана е малко умряла работа

                        Коментар


                          #27
                          fiat_lanca_alfa написа:
                          Колеги, някоя среща няма ли да има, че тук в Монтана е малко умряла работа
                          Сега лятото шанса е сведен почти до НУЛА!Отпуски,почивки,уикендите всеки "хваща" на някъде...
                          LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                          LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                          LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                          Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                          Grande Punto 1.2 LPG

                          Коментар


                            #28
                            durex_a написа:
                            Здравейте колеги, малко извън темата за което моля да ме извините! Някой може ли да сподели на колко снима камерата на бензиностанцията на изхода на Врац, посока Мездра?
                            Камерата снима на над 101 км/ч. Тази на Ромпетрола, ако за нея говориш.

                            Коментар


                              #29
                              Его, Дидо го е написал, ма като не чета...Снимала ме е точно тази камера. Октомври 2013. Със скорост 111, или казано иначе - 100 лв. Е, платих 70, с отстъпка! Ходих онзи ден да си сменям книжката и ме сюрпризираха с електронен фиш, за който и не знаех, но си го платих като пич, или поп, как беше израза?А аз се надявах на "златен талон". Дръжки.Но едно говорене по мобилния, на стойност от 50 лв. отпадна. Било е 2010 г. :D Кеф.
                              Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                              Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                              Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                              Коментар

                              Working...
                              X