Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срещи Враца и региона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Срещи Враца и региона

    Срещите ще се провеждат всяка 1-ва и 3-та неделя от месеца на ресторант Лозница, заедно с Алфа и Ланча форума.
    ALFA ROMEO 145 1.4 T-SPARK

    #2
    Среща 03.06.2012 г. НЕДЕЛЯ 16.00 часа околовръстен път на гр. Враца ресторант "Лозница" след язовира.Всички фенове, любители и притежатели на италианските машини са добре дошли!
    ALFA ROMEO 145 1.4 T-SPARK

    Коментар


      #3
      Среща 17.06.2012 г. НЕДЕЛЯ 17.00 часа околовръстен път на гр. Враца ресторант "Лозница" след язовира.
      ALFA ROMEO 145 1.4 T-SPARK

      Коментар


        #4
        Среща 01.07.2012 г. НЕДЕЛЯ 18.00 часа околовръстен път на гр. Враца ресторант "Лозница" след язовира.
        ALFA ROMEO 145 1.4 T-SPARK

        Коментар


          #5
          Среща 15.07.2012 г. НЕДЕЛЯ 18.00 часа околовръстен път на гр. Враца ресторант "Лозница" след язовира.
          ALFA ROMEO 145 1.4 T-SPARK

          Коментар


            #6
            Среща утре от 17:00 на Лозница. Всички притеятели на италиански коли са добре дошли.
            ALFA ROMEO 145 1.4 T-SPARK

            Коментар


              #7
              Колега ,тази година ще има ли срещи на Fiat във Враца ?
              Fiat Marea 1.8i 1998 г. Gazova uredba
              Lancya Lybra 1.8i SW 1999 г. gazov injekcion

              Коментар


                #8
                Колегата, който най-много пише в темата не е влизал от "Сря, 24 Окт 2012 13:41:31" във форума.Колеги от Враца, какво става с вас?Защо не се събирате.Аз когато си идвам, ще гледам да наминавам. Мога да бъда и като куриер за разни Форумски неща.
                Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                Коментар


                  #9
                  Здравейте. Аз съм нов в форума и нещата с фиат. Карам Брава 1,6 16в, та . . . . хайде да направим среща Враца.
                  Fiat Marea 1.9 TD100

                  Коментар


                    #10
                    Здравей колега и добре дошъл.Вчера нашият началник Оги малко те скастри, но трябва да признаеш,с право.Не може така да се пише: "Здравейте. От преди една седмица си купих фиат брава , но имам проблем с колиметража показва ми обороти , но не и километраж с колку карам , каде е проблема , може ли некои да ми помогне по вапроса."Във форума има правила и те трябва да се спазват. Най-малкото за да се разбира написаното.Ето:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16824Ще ме извиниш, че те кастря и аз, но е за твое добро. С такова писане рискуваш отговори да не получиш, а и по-лошо - да си изкараш наказание.А сега по темата.Както виждаш във Враца интереса е направо нулев. Не че няма фиати. Просто няма кой да организира нещата.Това, което аз мога да направя е да те изпратя при приятел. Митака се казва. Има негова тема тук.Ето: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=34198Магазина му е до Здравната каса, това е бившият Дом на учителя, близо до У-ще Христо Ботев.Кажи му за проблема си, той може да те упъти. Някоя част също можеш да си купиш от него. Поговорете и за срещите. Той кара Алфа, така че си е наш човек.Поздрави го от мен.И, последен съвет: използвай бутона "Преглед", преди да натиснеш "Прати". Полезно е.
                    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                    Коментар


                      #11
                      Така , вече си разбрах грешката , искам да се извиня , на всичките от форума.
                      Fiat Marea 1.9 TD100

                      Коментар


                        #12
                        Абе Митака не караше ли Ланчия капа?Да не се е сдобил с някоя алфетка?
                        FIAT BRAVO 1.6
                        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                        Коментар


                          #13
                          Виж, popara801, колега май ти си прав аз много, много другите коли не ги познавам. Освен Фиат.Беше една голяма кола, като кораб и с нея си джитка из Враца. Питах го, не ти ли е голяма за в града, а той - екстра ми е, вика. А не е някой великан да кажеш. :D
                          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                          Коментар


                            #14
                            lhristov написа:
                            Виж, popara801, колега май ти си прав аз много, много другите коли не ги познавам. Освен Фиат.Беше една голяма кола, като кораб и с нея си джитка из Враца. Питах го, не ти ли е голяма за в града, а той - екстра ми е, вика. А не е някой великан да кажеш. :D
                            Абе да не е като великан,ама си е мутра и със синджира си е направо големец.Подхожда му капата на него.Нищо че е на гас.
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              #15
                              Мутра, не е мутра, недей така, ще му изкараш лоша слава на човека. Ако го казваш на шега - да. Синджира..., ми да, добре му стой. Такъв стил, просто. Готин пич е. Хареса ми. Запознах се и със съпругата, въпросната врачанка. Ще им се обаждам вече всеки път, като си ходя натам.Днес минах през моя майстор да му покажа тампоните на задния мост на Стилото и той като разбра цената, на коята Митака ми ги е дал не повярва. Вика, за тоя такъв кютук, марка Либерхинд ли, как е там не знам, вика, абсурд. Аз мога да ги намеря, с моята отстъпка на цена поне 20 % по-скъпи. Така вика. Та..., баце, важно е откъде тръгваш да сваляш от цената.Поздрави.Жалко, че във Враца няма организирани срещи.
                              Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                              Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                              Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                              Коментар

                              Working...
                              X