Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    JTD RACER написа:
    в този сервиз в брестник са много добри ще я направят както трябва
    Познаваш ли ги, че са ми приятели и на мен?

    Коментар


      sUkI написа:
      Колеги,продадох HGT-то днес...
      Ваньо незнам да ти честитя ли, друго ли? Така де всичко е за добро и предполагам следващата кола ще е някой турбо звяр!п.п. ако не бях толкова пристрастен към господин Рудолф Кристиан Карл Дизел, с удоволствие бих се метнал на автомобил ,като бившето ти вече браво...
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        Airfan написа:
        JTD RACER написа:
        в този сервиз в брестник са много добри ще я направят както трябва
        Познаваш ли ги, че са ми приятели и на мен?
        Ааа и на мен! Жоре с какъв пигмент ще е металика? Имам предвид големината, защото аз ще си боядисвам колата с възможно най-големия , зада блещука повече Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 !!!
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          Jimy написа:
          Airfan написа:
          JTD RACER написа:
          в този сервиз в брестник са много добри ще я направят както трябва
          Познаваш ли ги, че са ми приятели и на мен?
          Ааа и на мен! Жоре с какъв пигмент ще е металика? Имам предвид големината, защото аз ще си боядисвам колата с възможно най-големия , зада блещука повече Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 !!!
          Незнам, казал съм му да направи точно същия цвят.

          Коментар


            Airfan написа:
            Взехте ли си Валидола? Не е за хора със слаби сърца - 18+. Отвътре всичко е изтърбушено, няма таван - като драгаджийка - на варел е.. Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
            Дай да я надуя още малко и да опукаш някое HGT ?
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              Ако я надуеш още малко и ще й се раздуят калниците

              Коментар


                Airfan написа:
                JTD RACER написа:
                в този сервиз в брестник са много добри ще я направят както трябва
                Познаваш ли ги, че са ми приятели и на мен?
                не, но много служебни коли са минали от там и всеки път ги правят както трябва

                Коментар


                  Гледам сте се събрали все с опит, та да попитам: колко трябва да си приготвя ориентировъчно за цялостна(хубава поне колкото оригиналната) боя на Мареа седан - вътре и вън?Някакви предположения? Иии пратете ме някъде да си купя читави, зимни гуми, втора ръка, че тази година имам две Мареи за обуване

                  Коментар


                    lithrone написа:
                    Гледам сте се събрали все с опит, та да попитам: колко трябва да си приготвя ориентировъчно за цялостна(хубава поне колкото оригиналната) боя на Мареа седан - вътре и вън?Някакви предположения? Иии пратете ме някъде да си купя читави, зимни гуми, втора ръка, че тази година имам две Мареи за обуване
                    Минимум 1000-1500.

                    Коментар


                      lithrone написа:
                      Гледам сте се събрали все с опит, та да попитам: колко трябва да си приготвя ориентировъчно за цялостна(хубава поне колкото оригиналната) боя на Мареа седан - вътре и вън?Някакви предположения?
                      Имам боя и валяк,само казваш кога и я почваме :D
                      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                      Коментар


                        Racer GT написа:
                        lithrone написа:
                        Гледам сте се събрали все с опит, та да попитам: колко трябва да си приготвя ориентировъчно за цялостна(хубава поне колкото оригиналната) боя на Мареа седан - вътре и вън?Някакви предположения?
                        Имам боя и валяк,само казваш кога и я почваме :D
                        Тя, Марейката ми и на това ще е доволна завалията :D Никакво внимание не й обръщам на екстериора, но ще я боядисам, ако не реша да я сменям до тогава

                        Коментар


                          lithrone написа:
                          Гледам сте се събрали все с опит, та да попитам: колко трябва да си приготвя ориентировъчно за цялостна(хубава поне колкото оригиналната) боя на Мареа седан - вътре и вън?Някакви предположения? Иии пратете ме някъде да си купя читави, зимни гуми, втора ръка, че тази година имам две Мареи за обуване
                          Колеги са си купували гуми втора ръка от Карлово до жп гарата. Хубави (по-нови)- около 35лв/броя. Ако ще вземаш за двете коли заедно- може би и отстъпка да има.
                          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                          Коментар


                            колеги днес среща ще имате ли и в колко сте там че сум забравил кога беше

                            Коментар


                              След като минахме на зимно време, това означава ли, че срещите ще започват от 15:00 часа?
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар


                                С уговорката, че снимката не предава реалността съвсем добре.

                                Коментар

                                Working...
                                X