Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колеги търся десен носач, или само тампон за браво 1.6, някои може ли да помогне,някой да има излишен ?!


    https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

    Коментар


      Jimy написа:
      То кофтито е,че са много детайлни снимките...не мож жената да нахендриш ?!
      Точно така направих, защото колата е снимана изотзадзе
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        cici написа:
        колеги търся десен носач, или само тампон за браво 1.6, някои може ли да помогне,някой да има излишен ?!
        с тия нашите фиати такова понятие като "излишен носач" няма хаха но все пак защо не провериш в Продава Авточасти
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          Tqnkata написа:
          cici написа:
          колеги търся десен носач, или само тампон за браво 1.6, някои може ли да помогне,някой да има излишен ?!
          с тия нашите фиати такова понятие като "излишен носач" няма хаха но все пак защо не провериш в Продава Авточасти
          ми питах ама повечето са с разбити тампони


          https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

          Коментар


            cici написа:
            Tqnkata написа:
            cici написа:
            колеги търся десен носач, или само тампон за браво 1.6, някои може ли да помогне,някой да има излишен ?!
            с тия нашите фиати такова понятие като "излишен носач" няма хаха но все пак защо не провериш в Продава Авточасти
            ми питах ама повечето са с разбити тампони
            ми те тампоните се пренабиват

            Коментар


              cici написа:
              Tqnkata написа:
              cici написа:
              колеги търся десен носач, или само тампон за браво 1.6, някои може ли да помогне,някой да има излишен ?!
              с тия нашите фиати такова понятие като "излишен носач" няма хаха но все пак защо не провериш в Продава Авточасти
              ми питах ама повечето са с разбити тампони
              именно!
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Con Asistencia di Veloce

              Коментар


                да знам,ама няма кои да го дабии после новия !! :D


                https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                Коментар


                  cici написа:
                  Tqnkata написа:
                  cici написа:
                  колеги търся десен носач, или само тампон за браво 1.6, някои може ли да помогне,някой да има излишен ?!
                  с тия нашите фиати такова понятие като "излишен носач" няма хаха но все пак защо не провериш в Продава Авточасти
                  ми питах ама повечето са с разбити тампони
                  Мен си ме пропуснал. Имам два комплекта носачи със здрави тампони, но трябва да проверя шарнирите.Защо не си купиш един нов тампон? 17.50 за преден и 14.50 за заден. Марката е Delphi.Издържат на моето системно кривене на метални джанти.Набиват се за 4-5 минути ако имаш менгеме и чук над 3 кг.Смени ли стартера?

                  Коментар


                    стартера е ок,доволен съм) ..та аз бях при 1 маистор в смирненски,той ти званя тогава, и до колкото разбрах от него си нямал здрав носач!!! (на мен ми трябва само десен носач или тампон) аз търся най-евтиния варянт !


                    https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                    Коментар


                      Някой да знае, къде в Пловдив мога да намеря пясъкоструйка? Дайте точни координати на това нещо, че конзолите на огледалата ми са плачевно състояние и трябва да се свали всичко преди боядисване.
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        С черен мат става много добре, но не знам колко ще изкара.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Jimy написа:
                          Някой да знае, къде в Пловдив мога да намеря пясъкоструйка? Дайте точни координати на това нещо, че конзолите на огледалата ми са плачевно състояние и трябва да се свали всичко преди боядисване.
                          Пясъкоструйка има зад митницата. Пичовете работят много добре. Взимат 100 лв. на час до колкото помня. Твойте конзоли ще ги пръснат за нула време, но защо не си купиш две стойки от форума, а ще даваш пари за струене, подготовка и боядисване?Другия вариант е да си ги изшкуриш.Знам, че това покритие се шкури трудно, но е по-добре от това да дадеш 20 лв. за пясъкоструене.
                          cici написа:
                          стартера е ок,доволен съм) ..та аз бях при 1 маистор в смирненски,той ти званя тогава, и до колкото разбрах от него си нямал здрав носач!!! (на мен ми трябва само десен носач или тампон) аз търся най-евтиния варянт !
                          Спомням си, но стана дума за отличен носач. Втора употреба и отличен не се намира по принцип, а само тампон втора ръка, как ще намериш не знам.То не, че няма, ами как ще си го свалиш?
                          emzo написа:
                          С черен мат става много добре, но не знам колко ще изкара.
                          Кара много и изглежда по-добре от оригиналното покритие.

                          Коментар


                            lithrone написа:
                            ... Другия вариант е да си ги изшкуриш.Знам, че това покритие се шкури трудно, но е по-добре от това да дадеш 20 лв. за пясъкоструене. ...
                            Там където конзолата стърчи настрани, отвътре е кухо, а моите са корозирали и там!!! Ако ще ги правя нека да станат като хората, защото върху окисляването ако боядисам ,все едно нищо не съм правил. И лошото е, че не мога да набутам каквато и да е шкурка в тея дупки?! Сега се чудя за химическо сваляне на боя и окиси, въобще квото има ,като боклуци. Дано само остане и малко метал :D , за да си закача огледалотот де, не за друго.
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              Има ли на навитаци за Италфест в Сливен на 8-ми?Предлагам да се организираме и да ходим заедно като миналата година
                              FIAT Bravo Club Plovdiv
                              Con Asistencia di Veloce

                              Коментар


                                Jimy написа:
                                lithrone написа:
                                ... Другия вариант е да си ги изшкуриш.Знам, че това покритие се шкури трудно, но е по-добре от това да дадеш 20 лв. за пясъкоструене. ...
                                Там където конзолата стърчи настрани, отвътре е кухо, а моите са корозирали и там!!! Ако ще ги правя нека да станат като хората, защото върху окисляването ако боядисам ,все едно нищо не съм правил. И лошото е, че не мога да набутам каквато и да е шкурка в тея дупки?! Сега се чудя за химическо сваляне на боя и окиси, въобще квото има ,като боклуци. Дано само остане и малко метал :D , за да си закача огледалотот де, не за друго.
                                Купи си две стойки, че със тези струйки и бодисване ще ти излязат златни.Бих ти предложил тези от HGT-то, но едно приятелче взе лявата.Пусни си една тема и за 15-20лв. макс ще си намериш отлични стойки.

                                Коментар

                                Working...
                                X