Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз питам ,защото един приятел много ти харесва колата!!! Ся не знам до колко е склонен да плати, но дано не е предпочете да сваля от оборудване. Ще му кажа да ти звънне ,ако разбира се си склонен за договаряне все пак на цената?!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      Договорки ще има...Ако е заинтересуван да звънне на баща ми на телефона ,ако го искаш ми пиши на лично...Аз съв щатите до средата на септември някъде... Иначе и тест драйв ще му направи ако иска

      Got nos?

      Коментар


        Колеги имам нужда от помоща ВИ!Някой може ли да помогне с монтажа на ксенон?Ще съм много благодарен,почерпката е сигурна!Може и срещу парично възнаграждение!
        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

        Коментар


          Racer GT написа:
          Колеги имам нужда от помоща ВИ!Някой може ли да помогне с монтажа на ксенон?Ще съм много благодарен,почерпката е сигурна!Може и срещу парично възнаграждение!
          кво ти трябва?
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Con Asistencia di Veloce

          Коментар


            Мерси за помоща колеги!Искрени благодарности към колегата Иван!Ако някога мога да помогна с нещо,ще се радвам да ми звъннеш!!
            Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
            KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
            Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

            Коментар


              Кажете няква идея за филтри на газовия инжекцион (един на изпарителя и един на горивото) ... искам някви добри че газта ни е много мръсна последния път като ми ги сменяха една камара графит изкочи ...
              Bravo 1.6 16V GT `00

              Коментар


                ChosenOne написа:
                Кажете няква идея за филтри на газовия инжекцион (един на изпарителя и един на горивото) ... искам някви добри че газта ни е много мръсна последния път като ми ги сменяха една камара графит изкочи ...
                ми освен да идеш на майстор да ти го смени пак за друго не се сещам аз поне
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Con Asistencia di Veloce

                Коментар


                  Внимавайте като минавате през с. Злати Войвода Сливенско- заснели са ме с превишена скорост. За 24км надразрешената- 100лв. назад.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    А мене на Подслон Старазогорско .... с 93км/ч ама неразбрах на какво ограничени ... На теб от коя дата ти е и по кои глоби те глобиха старите или новите ... защото моита снимка е от 14 март 2010 а тогава важаха още старите ...
                    Bravo 1.6 16V GT `00

                    Коментар


                      ChosenOne написа:
                      А мене на Подслон Старазогорско .... с 93км/ч ама неразбрах на какво ограничени ... На теб от коя дата ти е и по кои глоби те глобиха старите или новите ... защото моита снимка е от 14 март 2010 а тогава важаха още старите ...
                      Снимката още е топла- от 24 Юли. А ти не знаеше ли за камерата в Подслон?
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар


                        Знам затова ми е супер чудно ... мен точно след Ст.Загора на индустриалната зона ме бяха спряли и после карах супер бавно и предпазливо незнам как са ме снимали да карам с тая скорост може и да не съм бил аз ... ще възразявам и ще обжалвам ... Аз си чакам акт-а да видя кво ще пише ...
                        Bravo 1.6 16V GT `00

                        Коментар


                          търсете си правата!
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Con Asistencia di Veloce

                          Коментар


                            Tqnkata написа:
                            търсете си правата!
                            С фотосесия от 4 снимки- с двата крака съм нагазил лука- очевАдно е...
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              То кофтито е,че са много детайлни снимките...не мож жената да нахендриш ?!
                              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                              http://www.keepfighting.ms

                              Коментар


                                Jimy написа:
                                То кофтито е,че са много детайлни снимките...не мож жената да нахендриш ?!
                                виждат ли се косъмчетата по брадата ?
                                FIAT Bravo Club Plovdiv
                                Con Asistencia di Veloce

                                Коментар

                                Working...
                                X