Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кога и къде в Пловдив си чуквате срещи обикновенно? Аз съм тука наоколо от селцато около Пловдив и може да намина. Пък гледам и стикери имало,може да сложа един на задната дограма
    Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105hp

    Коментар


      Желая да получа/закупя стикери + ключодържател, колегата, който разполага с такива да ми пише Лично, ако може.Благодаря предварително.

      Коментар


        Подсещам за последно за спрей за климатик. Ако не бъркам - 4 за u_bo, 2 за ChosenOne, 1 за dobrujanetza. Общо 7. Ако някой друг иска- моля да ми пусне ЛС най-късно до утре, 12:00.Който ще може да ме изчака някъде около Пловдив около 13:00 часа - да ми пише ЛС за да се уговорим.

        Коментар


          Ако се разбереш с някой кажи кои е за да мога да го намеря и да му дам пари ако не аз ще дойда моите да си ги взема и да ти дам пари лично....
          Bravo 1.6 16V GT `00

          Коментар


            Еми не знам, никой не ми е писал до момента! То в такъв случай за 2 бройки по-добре да ги пратя по Виделин Райчинов, като идва към Пловдив, да не спирам там, да не те разкарвам и теб.

            Коментар


              Ок и така ме устройва .... той като ми ги даде аз ще му дам парите даже може и предварително ...
              Bravo 1.6 16V GT `00

              Коментар


                ogi28b написа:
                Еми не знам, никой не ми е писал до момента! То в такъв случай за 2 бройки по-добре да ги пратя по Виделин Райчинов, като идва към Пловдив, да не спирам там, да не те разкарвам и теб.
                Няма проблем! Оги ще мина да ги взема тази вечер!
                ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                Коментар


                  Колеги кажете някакъв номер как се слага стикера като тръгна да го отлепям някой букви остават на транспортната лента а някой на другата.

                  Коментар


                    Колеги взех флаконите от Оги! 4 за u_bo, 2 за ChosenOne, 1 за dobrujanetza-общо 7 са в мен! Пишете ми Л.С за да се разберем! Тези дни ще пътувам до Пловдив.
                    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                    Коментар


                      Колеги някой от вас има ли задна броня за браво?Трябва ми за максимум 2 дни и я връщам.Може и счупена да е само горната част да е здрава.Почерпката е гарантирана!
                      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                      Коментар


                        Racer GT написа:
                        Колеги някой от вас има ли задна броня за браво?Трябва ми за максимум 2 дни и я връщам.Може и счупена да е само горната част да е здрава.Почерпката е гарантирана!
                        ти ядеш ли ги тия брони ? Дадох ти една да си експериментираш с нея кво стана?
                        FIAT Bravo Club Plovdiv
                        Con Asistencia di Veloce

                        Коментар


                          Виделин Райчинов написа:
                          Колеги взех флаконите от Оги! 4 за u_bo, 2 за ChosenOne, 1 за dobrujanetza-общо 7 са в мен! Пишете ми Л.С за да се разберем! Тези дни ще пътувам до Пловдив.
                          Обади ми се- все ще се разберем нещо
                          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                          Коментар


                            Racer GT написа:
                            ... Трябва ми за максимум 2 дни и я връщам. ...
                            Аз така или иначе мисля да я отпочваме ... ?! За кога ти трябва?
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              dobrujanetza написа:
                              Виделин Райчинов написа:
                              Колеги взех флаконите от Оги! 4 за u_bo, 2 за ChosenOne, 1 за dobrujanetza-общо 7 са в мен! Пишете ми Л.С за да се разберем! Тези дни ще пътувам до Пловдив.
                              Обади ми се- все ще се разберем нещо
                              Всички флакони са в колегата dobrujanetza!
                              ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                              Коментар


                                Виделин Райчинов написа:
                                dobrujanetza написа:
                                Виделин Райчинов написа:
                                Колеги взех флаконите от Оги! 4 за u_bo, 2 за ChosenOne, 1 за dobrujanetza-общо 7 са в мен! Пишете ми Л.С за да се разберем! Тези дни ще пътувам до Пловдив.
                                Обади ми се- все ще се разберем нещо
                                Всички флакони са в колегата dobrujanetza!
                                Който си ги иска- да си погледне личните .
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X