Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Понеже вчера нямах достъп до нетЯ, да честитя днес именния ден специално на колегите Airfan и gal-76. Да сте живи и здрави !
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      днеска 4 ?

      Коментар


        Съжалявам, но днес имах други ингажименти и не успях да ви покажа пунта марата.

        Коментар


          Момчета изкара ме фиатчето до Прага та и обратно ... без никви ядове ... да чукна на дърво на таз кола може да се разчита ... http://img198.imageshack.us/img198/5...picture443.jpg
          Bravo 1.6 16V GT `00

          Коментар


            ChosenOne написа:
            Момчета изкара ме фиатчето до Прага та и обратно ... без никви ядове ... да чукна на дърво на таз кола може да се разчита ... http://img198.imageshack.us/img198/5...picture443.jpg
            Браво! Аз до Будапеща и Атина най-далече съм ходил с Мареата. В следващите няколко седмици ще я изпъна и до Измир, пък да видим какв още стане.

            Коментар


              а пък аз мислих до Испания да се разкарам ама с тия 2 цвята ме съмнява , че постоянно ще съм трън в очите на полицията
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Con Asistencia di Veloce

              Коментар


                Аз лятото ще тваря Бравото на контейнера и ще ме чака в Америката.Там да ми служи верно!

                Got nos?

                Коментар


                  sUkI написа:
                  Аз лятото ще тваря Бравото на контейнера и ще ме чака в Америката.Там да ми служи верно!
                  нали щеше да го продаваш , кво стана?
                  FIAT Bravo Club Plovdiv
                  Con Asistencia di Veloce

                  Коментар


                    Tqnkata написа:
                    sUkI написа:
                    Аз лятото ще тваря Бравото на контейнера и ще ме чака в Америката.Там да ми служи верно!
                    нали щеше да го продаваш , кво стана?
                    Той в USA щял да го продава.Уникат, единственото в Хамерика

                    Коментар


                      Нищо чудно, но може и ,като/ако/ го върне да е вече турбиниран солидно. В USA някои неща се случват по-лесно?!п.п. някой да има две амортесьорчета за задна врата? Трябват ми с дължина 40см в отворено положение, аз имам същите от марея на 47см и не ми вършат работа ...
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        Не че имах проблем с пътуване ама повече с кола никъде не тръгвам .... що пари за винетки се издаде, иначе като цяло горивото супер ефтино ми легна 3000 км за 300 лв .... другия път качи се на самолетчето и не му мисли ....@Airfan .... това Измир много далече бе .... да нащракаш някоя снимка да ни стане традиция ...
                        Bravo 1.6 16V GT `00

                        Коментар


                          Tqnkata написа:
                          sUkI написа:
                          Аз лятото ще тваря Бравото на контейнера и ще ме чака в Америката.Там да ми служи верно!
                          нали щеше да го продаваш , кво стана?
                          Ти нали щеше да го турбинираш?

                          Got nos?

                          Коментар


                            sUkI написа:
                            Tqnkata написа:
                            sUkI написа:
                            Аз лятото ще тваря Бравото на контейнера и ще ме чака в Америката.Там да ми служи верно!
                            нали щеше да го продаваш , кво стана?
                            Ти нали щеше да го турбинираш?
                            ами работи се по въпроса...Като се върнеш от УСА може и да е готово
                            FIAT Bravo Club Plovdiv
                            Con Asistencia di Veloce

                            Коментар


                              Tqnkata написа:
                              а пък аз мислих до Испания да се разкарам ама с тия 2 цвята ме съмнява , че постоянно ще съм трън в очите на полицията
                              Дукимент за двата цвята нямаш ли?
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар


                                JTD RACER написа:
                                Tqnkata написа:
                                sUkI написа:
                                Аз лятото ще тваря Бравото на контейнера и ще ме чака в Америката.Там да ми служи верно!
                                нали щеше да го продаваш , кво стана?
                                Той в USA щял да го продава.Уникат, единственото в Хамерика
                                2 литров матор 155 кончета,те тама такова нещо не са виждали...шшш много турбо проекти,много нещо из форумО бре... :D
                                Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                                KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                                Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                                Коментар

                                Working...
                                X