Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ivane36 написа:
    http://vbox7.com/play:46dae06e
    тва чак нереално изглежда , гледайки от какво излиза тоя звук...иначе доста впечатляващо!
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    Коментар


      всичките бензиностанции обиколих най добре варви и гори от онв 100окл и не лажат в колонката
      fiat stilo jtd

      Коментар


        ivane36 написа:
        всичките бензиностанции обиколих най добре варви и гори от онв 100окл и не лажат в колонката
        и в коя от Ромпетрол пробва?

        Коментар


          u_bo написа:
          ivane36 написа:
          всичките бензиностанции обиколих най добре варви и гори от онв 100окл и не лажат в колонката
          и в коя от Ромпетрол пробва?
          аз от тия не съм зареждал.Бива ли им я газта?
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Con Asistencia di Veloce

          Коментар


            Да Тянка аз от почнах да зареждам последните два месеца по коректноста им следя от това че за 4-5 поредни зареждания винаги едно и също количество ми побират .... а иначе газта е ок 6 и като разход и като вървеж спрямо мойта кола депп Абе счупи ми се стъклото на халогена как се маха тва чудо тря да свалям бронята или само ринга със фарчето ?
            Bravo 1.6 16V GT `00

            Коментар


              ChosenOne написа:
              Да Тянка аз от почнах да зареждам последните два месеца по коректноста им следя от това че за 4-5 поредни зареждания винаги едно и също количество ми побират .... а иначе газта е ок 6 и като разход и като вървеж спрямо мойта кола депп Абе счупи ми се стъклото на халогена как се маха тва чудо тря да свалям бронята или само ринга със фарчето ?
              ринга със самия халоген излиза ама има болтове отдолу на бронята и един вътре в самия ринг на горната му част
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Con Asistencia di Veloce

              Коментар


                И аз съм с 2те ръце за ОМВ и на вървене е супер и на разход, но неми е по път и рядко зареждам от там. Инфото е потвърдено и от моя автомонтьор и японките харесват газта на ОМВ
                with SGNote & HTC Wildfire 8G
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                Коментар


                  Никой ли няма нужда от карта за ЕКО?

                  Коментар


                    Случвало ли ви се е дa се качите в колата и след като запалите да видите че в резервоада са се появили 8-10 литра бензин (при условие че газовата ми е пълна до горе) Има полза от това че баща ми микара колата понякога
                    with SGNote & HTC Wildfire 8G
                    FIAT Bravo Club Plovdiv
                    Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                    с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                    Коментар


                      А на ЕКО дизела бива ли го?
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар


                        Дизел като дизел, еднакъв във всяка голяма верига.Не си ли зареждал досега такъв ?
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Не, зареждал съм на Петрол, ОМВ, Лукойл.
                          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                          Коментар


                            Уф,аз имам още 90л в един варел и приключвам със запасите.Мисля да се ориентирам към Ромпетрол.
                            Octavia RS
                            Evo 10-служебната играчка.

                            Коментар


                              и аз имам някоя туба и край Yellow_Flash_Colorz_PDT_13

                              Коментар


                                Едно време "пижу" го карах на туби ... имаше много , а и не се притеснявах. Но са тая италиянска бангия ... ?!А някой да знае за биодизел във Филипопола?п.п. няма как да ме убедят за цените на дизела и акциза му...преди години буквално къпехме БМП-тата с ДИЗЕЛ от колонка?! е надали технологията се е променила с нещо, напротив би трябвало да е станала по-ефективна и с по-малко брак
                                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                                http://www.keepfighting.ms

                                Коментар

                                Working...
                                X