Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    darkcat2005 написа:
    1-2 литра за БМВ което гори 14л градско колко да ги усети като цена на горивото, не заслужава нервите за настроиването на тази "хенд мейд система". Катра на еко и стикер имам откакто съм във форума, Тянката и Събито помнят като раздадох около 10 броя завещани от колежката Евита. Отстъпката за газ обаче мисля че беше и все още е 2ст. а, Дизела и Бензина по 5ст.
    извинявай ама на 10 000 км са си средно 150 литра гориво

    Коментар


      darkcat2005 написа:
      1-2 литра за БМВ което гори 14л градско колко да ги усети като цена на горивото, не заслужава нервите за настроиването на тази "хенд мейд система". Катра на еко и стикер имам откакто съм във форума, Тянката и Събито помнят като раздадох около 10 броя завещани от колежката Евита. Отстъпката за газ обаче мисля че беше и все още е 2ст. а, Дизела и Бензина по 5ст.
      Отстъпката на всички горива включително и пропан-бутана е 5 ст. на литър на Еко.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        Днес ме светна една бензинджийка в Лукойл, че имали и карти с 8ст. отстъпка съответно събота и неделя стават 10ст., някой знае ли от къде може да се вземе такава карта в Пловдив?!?

        Коментар


          а бе момчета горивата в България са супер БОЗА...ама БОЗА като казвам не преувеличавам!Няма да си забравя моето Браво като дойде от Италия имаше вътре около 15 литра бензин...не знам къв беше ама след това квото и да съм зареждал не искаше да върви пак по тоя начин,няма да си го забравя просто...
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Con Asistencia di Veloce

          Коментар


            Аз имам с 5ст. и в уикендите става 7ст, но там нафтата например е с 2ст. по-висока от ОМВ и ЕКО
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              darkcat2005 написа:
              Ами водородната система произвежда водород чрез електролиза на вода. Всичко е ток жици и един аквариум с трабички в багажника, горивото е чиста вода Имам познат който експиремнираше с подобна система в БМВ-то си че много горяло ама резултата не бе много голям смъкна към 1-2 литра или около 10-15% икономия. Ударих промоция на Лукойл, ако имате карта за намаление през следващите месеци се зарежда освен със отстъпката от картата и още 2ст/литър през субота и неделя! Аз напълних газовата догоре...
              абе не знам на тоя бмв колко е смъкнало но аз видях на коли които минават много повече км на година и свалят до 40%
              fiat bravo 1.6 16v 103 продадено бившо
              ровър 600 сди 2.0 115кончета бивш вече

              Коментар


                didoterziev написа:
                Днес ме светна една бензинджийка в Лукойл, че имали и карти с 8ст. отстъпка съответно събота и неделя стават 10ст., някой знае ли от къде може да се вземе такава карта в Пловдив?!?
                мисля че само на фирми раздават такива карти

                Коментар


                  Аве някво турбо купе се е развихрило в махалата...?!sUki ти ли си
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар


                    Ако някой колега има нужда от карта за ЕКО да пише на ЛС.

                    Коментар


                      Тозя пич с БМВ-то толкова успя да смъкне, може при други който са експериментирали да е по добър резултата Аз немога да си се представя да карам на газ+водород, сигурно ще ми отнеме над 100км градско само настройката. Колко си играх да си нстроя газовата така че и да върви и да гори малко си спомням. Ако с карта на Еко и газта е с 5ст. отстъпка ще зареждам през седмицата с нея, а събота и неделя Лукойл
                      with SGNote & HTC Wildfire 8G
                      FIAT Bravo Club Plovdiv
                      Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                      с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                      Коментар


                        darkcat2005 написа:
                        Тозя пич с БМВ-то толкова успя да смъкне, може при други който са експериментирали да е по добър резултата Аз немога да си се представя да карам на газ+водород, сигурно ще ми отнеме над 100км градско само настройката. Колко си играх да си нстроя газовата така че и да върви и да гори малко си спомням. Ако с карта на Еко и газта е с 5ст. отстъпка ще зареждам през седмицата с нея, а събота и неделя Лукойл
                        е ти искаш бучни пръчка пий виноП.П. само за протокола 35л нафта 600км от който 100км извънградско = 5.8л/100км

                        Коментар


                          emzo написа:
                          @ChosenOne - те къде не лъжат ?
                          Донякъде е така ама те са просто са бруталити .... В моята ситуация за пълна туба им наброих 34-5лв след отстъпката иначе не плащам никъде повече от 30-1лв и в двата случая обаче си минавам 200/210 км
                          Bravo 1.6 16V GT `00

                          Коментар


                            Оффф писна ми от МОмар КафаИфи и БоБараци, нестига че трепят невинни животи ами и цяла Европа ще страда от преостановените доставки на петрол... Ако имате средства зареждайте че криза се задава като гледам а горивните и хранителните картели няма да поддадат и ще печатат парички пак през това време. Смятам да си взема дажбата от 5 литра бензин за бравока и ще стискам палците на краката да не вдигат много газта, че пак студ навън. Добре че след 10тина дена отивам на топичко с Дубай пак
                            with SGNote & HTC Wildfire 8G
                            FIAT Bravo Club Plovdiv
                            Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                            с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                            Коментар


                              darkcat2005 написа:
                              нестига че трепят невинни животи ами и цяла Европа ще страда от преостановените доставки на петрол... Ако имате средства зареждайте че криза се задава
                              и на мен на тва ми намирисва
                              FIAT Bravo Club Plovdiv
                              Con Asistencia di Veloce

                              Коментар


                                http://vbox7.com/play:46dae06e
                                fiat stilo jtd

                                Коментар

                                Working...
                                X