Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монтирах видеото с моята мареа и сивата. След малко ще кача и ще постна линка.

    Коментар


      1.9 JTD 105+ vs. 2.4 TD 125Втория старт го проспах както се вижда Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

      Коментар


        Най-бързото "стоково" Стило срещу Кадет ГСИ - Старт 1Най-бързото "стоково" Стило срещу Кадет ГСИ - Старт 2

        Коментар


          Стило vs. Ксара vs. Браво

          Коментар


            Кадетчето с какъв двигател е ?
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              emzo написа:
              Кадетчето с какъв двигател е ?
              xe 115

              Got nos?

              Коментар


                много бързо тогава Стилото
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  обаче кво място сте набарали за гонки не е истина
                  alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                  Коментар


                    На мене ми е познато ама може и да се бъркам.Май има 400 метра ?Да знаете, че стилото вкара ли 4та космическа става лошо :D
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      Мястото не е никак подходящо и аз повече няма да се пусна там. От старта до оператора на камерата са 300 м +/- малко.

                      Коментар


                        Airfan написа:
                        Мястото не е никак подходящо и аз повече няма да се пусна там. От старта до оператора на камерата са 300 м +/- малко.
                        Незнам дори дали и толкова има

                        Got nos?

                        Коментар


                          Аз пък си мисля, че ако Иван беше с други гуми и всеки имаше старт от по-чистата страна на улицата, резултата ще бъде коренно различен.Браво на момчето с опела,но стилото си върви явно доста, обаче с тези зимни галоши ... не е за такива дръпки?! Така де, не че съм много наясно с този начин на шофиране ,но мисля че има отношение към резултата.
                          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                          http://www.keepfighting.ms

                          Коментар


                            emzo написа:
                            На мене ми е познато ама може и да се бъркам.Май има 400 метра ?Да знаете, че стилото вкара ли 4та космическа става лошо :D
                            Майна сити Драг Рейсинг Ще си изгриза калтърмите, че не можах да отида на срещата
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              Колеги помагаите въпроса сам го задал и в раздел-дизелиа тои е, някои знае ли каде в Пловдив да закарам мареа JTD-105 за основен ремонт?
                              FIAT BRAVA_ELX 1.6 16V 103HP 97

                              Коментар


                                Браво за клиповете и за вървенето Жоре адмирации и за бързото Стило! Имах технически проблеми последната седмица и направо ме беше срам да се поява на среща така... Първо миналата седмица ми се развали алармата СЛЕД като запалих колата и пуснах ксенона и наща почна да пищи и да светят авариините. Наложи се да я изключа с ключето. Дотук се търпеше защото централното си работеше през дясната ключалка (лявата никога не ми е работила, а и не се е налагало да ползвам ключа за да си отключвам) до Петък следобед когато и дясната кючалка отказа Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 и познайте как се влизаше в колата... през 3-тата врата, ужас! Днес слагам чисто нова аларма и нещата се оправят с влизането, явно старата е изпаткала от мокрото и мъгливо време, но проблема с кючалките си остава. Някой да е имал проблем с лотчетата на бравите? Потърсих из форума но такъв проблем не срещнах, само в една тема споменаваха че умишлено са ги откачили за да подменят дръжките на вратите. Дайте предложение къде да отида на ключар по възможност да работи в Събота!
                                with SGNote & HTC Wildfire 8G
                                FIAT Bravo Club Plovdiv
                                Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                                с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                                Коментар

                                Working...
                                X