Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Евентуални фиати на стадиона днес, маалко е жега, но голям праз ?!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      Преди 2 седмици минах, но освен една Алфа, друго нямаше.

      Коментар


        Малко оправдание за лиспата на фиати: Единия от сигурните фиати в момента има проблем с нафтовата помпа и амортисьорите, пък и за вчера специално нямаше как да дойда, а другия сигурен фиат има малък проблем със спирачките, който се състои в това, че почти не може да спира. Живот и здраве след някоя седмица още и двата ще са оздравяли За другите колеги нищо не мога да кажа... Интересното беше, че вчера вечерта случайно реших да мина на митницата и за кратко се получи неорганизирана среща на две "леко" пипнати италиянски красавици и на моето грозно пате :D
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          В понеделник при мен ще има номера за ИТАЛФЕСТ 2015, за желаещите да си залепят предварително?!Който иска да намине към ул. П. Каравелов 18 /на бившия паркинг на HDI/, идва се от към Опълченска!п.п. гсм-е О878*76О827
          Прикачени файлове
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            Номерата са при мен! Има доста, не се блъскайте !
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              Колегиииииииии, на Италфеста някой ще ходи ли ?!
              Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
              AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

              Коментар


                Е то феста в Пловдив (айде, в околностите). Остава и сега никой от Пловдив да не дойде

                Коментар


                  Дидо, демек компания си търся за феста, че нито фиат имам нито с кой да ида :D
                  Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                  AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                  Коментар


                    mims написа:
                    Дидо, демек компания си търся за феста, че нито фиат имам нито с кой да ида :D
                    Аз ще съм в Пловдив от утре вечер. Няма проблем да те взема сутринта в събота и после да те върна до Пловдив.Пращам ти на ЛС номера си.

                    Коментар


                      Колеги ориентирате ли се за една скорошна Фиат сбирка някъде Ако има желаещи пишете за място и час.

                      Коментар


                        ари де кога

                        Коментар


                          Майни, моето стило 1,9 JTD тресе. Май не му е сменен оня проблемен тампон под акумулатора. Някой, който има същата кола и е със сменен тампон да е навит да се видим да ги сравним?

                          Коментар


                            Няма смисъл да ги сравняваш .... щом тресе .... работата е ясна! Гледам ,че си от Пловдив ... затова отивай при Гецата .... ул. София 23 той ги лекува такива тампони!

                            Коментар


                              Минах одеве покрай паркинга на стадиона. Намалих, видях Рено, имаше и други две сбирки май, но Фиати не видях.Къде се събирате бе хора?

                              Коментар


                                Вече никъде. Март 2015 беше последната организиране среща... събрахме се 4 коли, обаче повече едвали ще се съберем с тях поради извънфорумни въпроси... по-голяма сбирка на фиат и алфа се получи на газпрома на кукленско през лятото, когато се провеждаха гонки там, макари неорганизирана. За жалост в нашия град нещата стоят по този начин.
                                Fiat Bravo 1.9 TD100

                                Коментар

                                Working...
                                X