Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да колега разбира се,че може да се впишеш.Само желание да имаш,а и трябва да се уговорим пак за една сбирка

    Коментар


      Тази неделя съм свободен аз лично... Тъй че няма ядове да отскоча и аз...
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        Колеги, Да ви питам нещо за паркирането в Пловдив.Налага ми се да паркирам във или около Новотел Пловдив, но от хотела ми казаха, че не могат да ми резервират място на техния паркинг и ако е пълен, гризвам дървото. Другият вариант е синята зона около хотела. Там как стои въпросът с паркирането за повече от 2 часа? Мога ли с талонче(та) да паркирам, да кажем, за 5-6 часа или след 2 часа примерно трябва да местя колата? И има ли служители там, от които да си купя талон(и)?
        Alfa 147 JTD 115 hp
        ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

        Коментар


          chandler написа:
          Колеги, Да ви питам нещо за паркирането в Пловдив.Налага ми се да паркирам във или около Новотел Пловдив, но от хотела ми казаха, че не могат да ми резервират място на техния паркинг и ако е пълен, гризвам дървото. Другият вариант е синята зона около хотела. Там как стои въпросът с паркирането за повече от 2 часа? Мога ли с талонче(та) да паркирам, да кажем, за 5-6 часа или след 2 часа примерно трябва да местя колата? И има ли служители там, от които да си купя талон(и)?
          Ония от паркингите веднага ще се появят щом спреш. Само че около Новотела трудно се намира място за паркиране...
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            А защо требе да е точно до хотела?Ако има багаж, сваля се и после колата на свободните /безплатни/ паркоместа на бул.България и си готов! Аз бих направил така.
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              Jimy написа:
              А защо требе да е точно до хотела?Ако има багаж, сваля се и после колата на свободните /безплатни/ паркоместа на бул.България и си готов! Аз бих направил така.
              И това е вариант. Мога да пробвам първо по бул. България.А по другия въпрос? Ако се наложи да паркирам на синя зона, мога ли да си платя за 5-6 часа, т.е. до края на деня?
              Alfa 147 JTD 115 hp
              ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

              Коментар


                Христос Воскресе,колеги Пожелавам Ви много здраве,щастие и много,много успехи

                Коментар


                  Наистина воскресе!Какво стана със срещите?Кога ще се организира някоя? :D

                  Коментар


                    Ми айде да видим евентулано за неделята ако е хубаво времето...
                    Fiat Bravo 1.9 TD100

                    Коментар


                      Kams_baby написа:
                      Христос Воскресе,колеги Пожелавам Ви много здраве,щастие и много,много успехи
                      Воистина Воскресе! Здраве и късмет от мен, а също и много безаварийни километри!!!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        Благодрия,колега. Хайде,ако тази неделя наистина времето е хубаво да измислим нещо

                        Коментар


                          Колеги, айде в неделя да направим една среща.
                          Fiat Bravo 1.9 TD100

                          Коментар


                            Днес равносметката бе: бяла марея - седан, 5-6 алфи и 207-та ... що така?Мисля другата неделя да се ходи на Дракона!Някой от пловдивската група дали ще участва на пистата? Да подготвим знамената!
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              То по скоро сбирка на брачедите от Алфа :D

                              Коментар


                                Jimy написа:
                                Днес равносметката бе: бяла марея - седан, 5-6 алфи и 207-та ... що така?Мисля другата неделя да се ходи на Дракона!Някой от пловдивската група дали ще участва на пистата? Да подготвим знамената!
                                Аз смятам да ходя, но без да се състезавам. Все пак не е RS комби... Но се вярвам , че стеб ще се видим преди Калояново.
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X