Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Когато нямаш големи очаквания към продукта оставаш доволен , пък и за цените някой неща които съм получавал са си повече от рентабилни и действащи безотказно( да речем едно зарядно за кола за 2 долара си бачка шести номер вече година и тнат )
    Bravo 1.6 16V GT `00

    Коментар


      ChosenOne написа:
      Когато нямаш големи очаквания към продукта оставаш доволен , пък и за цените някой неща които съм получавал са си повече от рентабилни и действащи безотказно( да речем едно зарядно за кола за 2 долара си бачка шести номер вече година и тнат )
      С два чифта очила ще изглеждам като главния герой от "Мухата" в переформънс Утре нещо ще заформим ли?
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        dobrujanetza написа:
        ChosenOne написа:
        Когато нямаш големи очаквания към продукта оставаш доволен , пък и за цените някой неща които съм получавал са си повече от рентабилни и действащи безотказно( да речем едно зарядно за кола за 2 долара си бачка шести номер вече година и тнат )
        С два чифта очила ще изглеждам като главния герой от "Мухата" в переформънс Утре нещо ще заформим ли?
        ти нали си с диоптър бе?
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          Да, с диоптър съм. И върху моите като сложа и оранжевите- става шукарийка.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            dobrujanetza написа:
            Да, с диоптър съм. И върху моите като сложа и оранжевите- става шукарийка.
            направо ша си като ония пилотите на самолетите Б2,ако си сложиш няколко радара на таблото и едни слушалки......чакай че направо си го представих
            FIAT Bravo Club Plovdiv
            Con Asistencia di Veloce

            Коментар


              Tqnkata написа:
              dobrujanetza написа:
              Да, с диоптър съм. И върху моите като сложа и оранжевите- става шукарийка.
              направо ша си като ония пилотите на самолетите Б2,ако си сложиш няколко радара на таблото и едни слушалки......чакай че направо си го представих
              Тогава Фиата става "СТЕЛТ"
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                dobrujanetza написа:
                Tqnkata написа:
                dobrujanetza написа:
                Да, с диоптър съм. И върху моите като сложа и оранжевите- става шукарийка.
                направо ша си като ония пилотите на самолетите Б2,ако си сложиш няколко радара на таблото и едни слушалки......чакай че направо си го представих
                Тогава Фиата става "СТЕЛТ"
                с тоя JTD двигател какво друго му остава да е...
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Con Asistencia di Veloce

                Коментар


                  Racer GT, дай моля те координати на тапицера в Коматево!? dobrujanetza, понеже не можахме да довършим разговора за тапицерията ... да, става да ти прехвърлят тапицерията, ако правилно съм те разбрал?! Аз пък, бих искал да ми се подмени само част от тапицерията.
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар


                    Правилно си ме разбрал.
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      колеги кога ще направим една обща среща

                      Коментар


                        Аз всеки път съм там!

                        Коментар


                          Jimy написа:
                          Racer GT, дай моля те координати на тапицера в Коматево!? dobrujanetza, понеже не можахме да довършим разговора за тапицерията ... да, става да ти прехвърлят тапицерията, ако правилно съм те разбрал?! Аз пък, бих искал да ми се подмени само част от тапицерията.
                          Jimy ще ти ги пратя на ЛС по-късно днес
                          Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                          KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                          Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                          Коментар


                            Спомням си Стило срещата, май май беше последната обща среща в Пловдив, много добре се получи, евала на шопите СЕРИОЗНИ ХОРА излезаха , БРАВО

                            Коментар


                              @ChosenOne, как е фолиото? Гледам му се радваше днес на обяд.

                              Коментар


                                А що не се обади .... иначе да радвам му се,вчера Иван ми го постави и днеска преглеждаm за доизглаждане ако има ... :D
                                Bravo 1.6 16V GT `00

                                Коментар

                                Working...
                                X