Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    u_bo написа:
    Колеги пускам линк с мястото където са спрейовете за климатик (5лв./бр.)Всеки ден от 7:30 - до 18:00 на това мястоhttp://goo.gl/maps/5ZUmqтел. О8887 8б 87 б2
    И аз си взех моя . Мерси .
    Bravo 1.6 16V GT `00

    Коментар


      Нема и 2 месеца и се развъртяха! Айде напръскайте колите да са чистички и да миришат на пролетни цветя за Италфеста.

      Коментар


        Спрейовете СВЪРШИХА !!колегата , който е минал да вземе последен .... е останал без спрей

        Коментар


          Кой е този колега? Те бяха 9: 4 за тебе, 3 за Джими и по един за другите двама колеги. Никой друг не е поръчвал и не би трябвало да не стигнат.

          Коментар


            ogi28b написа:
            Кой е този колега? Те бяха 9: 4 за тебе, 3 за Джими и по един за другите двама колеги. Никой друг не е поръчвал и не би трябвало да не стигнат.
            загубих им бройката ..

            Коментар


              Мисля че аз взех последния защото получих бонус торбичка, но аз си имах поръчан така че .... Може някои да се е взел повече от предвидените за него ...
              Bravo 1.6 16V GT `00

              Коментар


                Колеги при мен има рекламни флаери и стикери с номера за ИТАЛФЕСТ 2013.Раздавам ги за феновете от град Пловдив, на адрес: ул. Петко Каравелов 18;гсм: о878_76o827_Jimy!!!ЕДИТ 01! колеги, аре на топлите номера; алфистите вече си взеха 8бр. ... после да няма: "ми той алфа фест" ...
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  колеги ще има ли сборно място за фиятките за хасково?
                  FIAT BRAVO 1.6 16V

                  Коментар




                    момчета събирате ли се още на пловдивския стадио или не ... и от колко часа е

                    Коментар


                      Я още един колега който се интересува от срещите на фиат След като 2 пъти бях и само едно браво се появи за малко защото се беше объркало не съм ходил Ако има някакво разделение за срещите по часове, ще се радвам някой от колегите който е на ясно да сподели.

                      Коментар


                        ...

                        Явно не се сабират вече бяха ми казали че се сабират до lidl там в смирненски ама нз в колко часа.аз пак ще мина към 6 дано да има някои на пл стадион

                        Коментар


                          Ами май не се събират миналата неделя пак си бях сам! Ако някой има желание може да пробваме да се организираме някъде другаде и по друго време. Ако имате предложения казвайте

                          Коментар


                            Аз ако се организира нещо бих дошъл ако съм свободен, а и като гледам че "пръщи" от желаещи явно мястото няма да е проблем защото практически може да стане почти навсякъде щом са малко колите

                            Коментар


                              Ами за сега сме двама май. Хахах. Ама ако ще се уговаряме нещо дайте предложение за място и час. Надявам се да се съберем повече от 2 коли все пак

                              Коментар


                                Фиатовете не са актуални в Пловдив вече!? Не знам защо, но е факт.Между другото има доста правени коли, както силово, така и само оптика. Фиатки имам предвид, но не са и чували за ФФБ ... !п.п. този белият ... някой да го знае, че ми прави впечатление пък не съм го виждал по сбирки, няма и стикер
                                Прикачени файлове
                                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                                http://www.keepfighting.ms

                                Коментар

                                Working...
                                X