Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде днес поне малко от старите "браво" да съберем, а?! Така де и всички други фиати, за да обсъдим ИТАЛФЕСТ 2013.
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      Колеги, спрейовете за климатик са при мен - 5 лв./бркойто иска - да ми пише един ПМ - утре ще може да се видим около Метро по някое време

      Коментар


        @u_boИмаш ЛС колега
        Bravo 1.6 16V GT `00

        Коментар


          Пичове, търся читав колянов вал от петак. На някой ако му се намира да драсне 2 реда, че за ся греда.
          Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
          Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Kinugawa TD06SL2 20g Turbo; Madness motorsport ECU Upgrade; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

          Коментар


            Миналата неделя реших да се появя на мястото на срещата, но се оказа, че освен моето фиатче друго нямаше Вярно че постоях само половин час, но си мислих че ще има и други колеги собственици на Фиат.

            Коментар


              През този отпускарски месец е така.P.S.Снощи около 21ч някакво бяло Браво се напъваше от Сточна гара до кръстовището на Чифте баня. Колега,ако четеш бих искал скромно да отбележа,че писта Льо Калоян е 25км по-насеверозапад.С тия голфаджийски изпълнения на прекъсвач в Тунела най-много да окотиш двигателчето.
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                Вчера отново се оказа, че няма нито един фиат на срещата. По едно време се появи едно Браво, но пича каза че случайно минава ... На митницата имаше повече фиати отколкото на срещата Не че нещо ама ваканцията свърши, та няма да е зле да започнем да се събираме

                Коментар


                  Колеги пускам линк с мястото където са спрейовете за климатик (5лв./бр.)Всеки ден от 7:30 - до 18:00 на това мястоhttp://goo.gl/maps/5ZUmqтел. О8887 8б 87 б2

                  Коментар


                    Аз си взех моите, тенкю!!!За италфеста пловдивска група ще има ли???
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар


                      Jimy написа:
                      ... За италфеста пловдивска група ще има ли???
                      И още нещо да питам: в Пловдив от къде може да се закупят синички или червени /без абсолютно никво значение,фор ми.../, "тюнинг" силиконови маркучи за турбопътища ???????????
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        Аз търсих преди време и само Madness-Motorsport имаха. Другия вариант е по интернет.
                        Fiat Bravo 1.9 TD100

                        Коментар


                          Jimy написа:
                          Jimy написа:
                          ... За италфеста пловдивска група ще има ли???
                          И още нещо да питам: в Пловдив от къде може да се закупят синички или червени /без абсолютно никво значение,фор ми.../, "тюнинг" силиконови маркучи за турбопътища ???????????
                          Ходи ли в Тунинг центъра?На бул "Независимост",до Шел. А по-добрият вариант е от Проспийд на Ники Златков.Поръчваш и пристигат на следващия ден.
                          Octavia RS
                          Evo 10-служебната играчка.

                          Коментар


                            Jimy написа:
                            Аз си взех моите, тенкю!!!За италфеста пловдивска група ще има ли???
                            Колеги, днес имахте ли среща? Нещо за Италфеста - група, среща, маршрут до Хасково коментирахте ли? В Алфа-форума се коментира разходка до Стара Загора и събиране с групо от Северна и Източна България, което аз лично не считам за разумно, защото на входа ще стане лудница и ще е повод за поредно мрънкане и куп недоволни още преди да е започнал феста. А предвид и споменавания час на тръгване от София, и ако се ходи до Ст. Загора - пътуването ще се превърне в едно Алфа-състезание по магистралата, което е малко... така да се каже - неразумно.

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              Jimy написа:
                              Аз си взех моите, тенкю!!!За италфеста пловдивска група ще има ли???
                              Колеги, днес имахте ли среща? Нещо за Италфеста - група, среща, маршрут до Хасково коментирахте ли? В Алфа-форума се коментира разходка до Стара Загора и събиране с групо от Северна и Източна България, което аз лично не считам за разумно, защото на входа ще стане лудница и ще е повод за поредно мрънкане и куп недоволни още преди да е започнал феста. А предвид и споменавания час на тръгване от София, и ако се ходи до Ст. Загора - пътуването ще се превърне в едно Алфа-състезание по магистралата, което е малко... така да се каже - неразумно.
                              Не съм чул да има организация или поне не е публична. Събиране със старозагорци за ходене до Хасково ми се вижда голямо отклонение.

                              Коментар


                                Да цитирам колегите от АЛФА форума:
                                alfista: Пиша от името на Пловдивската групаНашия сборен пункт ще е на Лукойла на Цариградско 7:15-7:30 това е времето в което ще се събираме. Там кафе, кола, сок, кифли.... После тръгваме в 7:45 и отиваме на надлеза на Скобелева или на първия тир паркинг след града. Всеки който иска да пътува с нас е добре дошъл. И въпрос към Софиянци и Пазарджиклии, искате ли да ви чакаме и ако да тези часове устройват ли ви?
                                ogi28b:Ей, аз съм я бил уцелил от първия път Значи - 07:15 - 07:20 - там! Ще доведа 100 коли (а дано, ама надали...)
                                Ако намяме някаква фиатаджийска организация, аз лично ще се присъединя към тези фенове.
                                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                                http://www.keepfighting.ms

                                Коментар

                                Working...
                                X