Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте! Прегледах темата но така и не разбрах къде точно се събирате в неделя от 18:00. От скоро съм собственик на Фиат и част от форума. Ако съм пропуснал да прочета мястото на срещата се извинявам предварително.

    Коментар


      Събираме се от страната на източният вход но стадион Пловдив!Та хайде на среща, тамън се е разхладило?!
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        Тази неделя живот и здраве да сме там.Аз мисля да намина. Ако има още някой който ще ходи нека пише,че от към фиати не е много добре.Повече са алфи и ланчий.
        92' Tipo SX
        http://www.youtube.com/watch?v=d6QHLfmqR-k !!!

        Коментар


          Колеги, копирам ви тук едно нещо, на което може да ообърнете внимание и който иска - да пише. От време на време се организираме известен брой хора и си купуваме спрей за автоклиматици. Това е едно такова, с една тръбЪ, която се завира във въздуховодите и пръска. При пръскането - дезинфекцира и оставя приятен (по някои мнения) аромат. Полезен е за климатици, които излъчват лоша миризма при работа. Един такъв спрей струваше 6-7 лева по бензиностанциите и практикер/кауфланд/бриколажите, а го купувам от дистрибутора за около 4.50. Ако купя голямо количество (кашон 24 бр. или повече) - излизаше и под 4 лева. Писах в софийската тема, но понеже имам запитване и от колега от Пловдив - пиша ви и тук, та ако се събере някаква групичка желаещи - ще е по-лесно. Като ги купя - ще ги пратя някак по някой пътник от форума.

          Коментар


            ogi28b написа:
            Колеги, копирам ви тук едно нещо, на което може да ообърнете внимание и който иска - да пише. От време на време се организираме известен брой хора и си купуваме спрей за автоклиматици. Това е едно такова, с една тръбЪ, която се завира във въздуховодите и пръска. При пръскането - дезинфекцира и оставя приятен (по някои мнения) аромат. Полезен е за климатици, които излъчват лоша миризма при работа. Един такъв спрей струваше 6-7 лева по бензиностанциите и практикер/кауфланд/бриколажите, а го купувам от дистрибутора за около 4.50. Ако купя голямо количество (кашон 24 бр. или повече) - излизаше и под 4 лева. Писах в софийската тема, но понеже имам запитване и от колега от Пловдив - пиша ви и тук, та ако се събере някаква групичка желаещи - ще е по-лесно. Като ги купя - ще ги пратя някак по някой пътник от форума.
            4 бр. за мен.

            Коментар


              3бр. за мен!Макар че никога не мога да разбера, как се ползва.
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                Нов съм във форума и ще се радвам да присъствам на някоя от сбирките ви. С фиат Брава 1.6 16V съм, заедно с много въпроси . Едно такова флаконче за почистване и за мен. Къде и кога провеждате сбирки?
                Fiat Brava 1.6 16V

                Коментар


                  ЕЙ тъкмо се чудех към кого да се обърна за спрейчетата (взимал си и бях мн доволен_ .... аз ще искам 1 брои ...
                  Bravo 1.6 16V GT `00

                  Коментар


                    Колеги, сега ми казаха с точност за спрейовете и цената е 5.00, а не както писах първоначално. Пишете по възможност веднага кой иска и кой не, за да ги взема днес и евентуално да ги пратя, та утре да са при вас.Джими, ще направя едно клипче да видиш.

                    Коментар


                      4 бр.

                      Коментар


                        Извинявам се на всички, особено на хората с абонамент за темата, че четат глупости, ама наистина няма по подходящо място за този разговор от тази тема. Купил съм ги. Имам 24. 4 за Любо, 3 за Джими, 1 за Уиски и 1 за Избрания. Някой друг? Казвайте, а не да се сетите като съм ги пратил вече. За София са ми запазени 7. Има резервни 8 бройки, които никой не е запазил, така че... Питайте и близки, познати. Ако има отговори в темата до довечера - ще ги пусна утре, явно няма да е днес.

                        Коментар


                          Само ще чакам да кажете къде и кога да си ги получим .
                          Fiat Brava 1.6 16V

                          Коментар


                            Whiskey написа:
                            Само ще чакам да кажете къде и кога да си ги получим .
                            Bravo 1.6 16V GT `00

                            Коментар


                              Привет колеги,Да Ви попитам, дали някой измежду феновете в Пловдив се разхожда из града с новия модел на Fiat Bravo?Поздрави.

                              Коментар


                                2-3 пъти съм засичал едно ново Браво в Смирненски, но не познавам притежателя, нито съм видял някакви стикери по него.

                                Коментар

                                Working...
                                X