Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Явно срещите са от 16,00 часа ... поне аз с такова впечатление останах?!И браво, срещата добре се получи според мен. Дано и другата седмица времето и настроението са с нас
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      Кога е следващата среща на клуба в Пловдив и къде се срещате ? Аз съм нов в Фиат клуб и бих искал да присъствам на една такава среща

      Коментар


        не знам аз минах към 4.20 и стоях до 5.30 и честно казано никои не заварих там.паркинга на стадион Пловдив говорим ,нали?наистина времето беше върха.може би друг път т.к. съм от Смолян.поздрави

        Коментар


          teobonev написа:
          не знам аз минах към 4.20 и стоях до 5.30 и честно казано никои не заварих там.паркинга на стадион Пловдив говорим ,нали?наистина времето беше върха.може би друг път т.к. съм от Смолян.поздрави
          със сигурност имаше хора не си ги видял защото се събираме с Алфистите на едно място

          Коментар


            teobonev написа:
            не знам аз минах към 4.20 и стоях до 5.30 и честно казано никои не заварих там.паркинга на стадион Пловдив говорим ,нали?наистина времето беше върха.може би друг път т.к. съм от Смолян.поздрави
            Паркинга от към линиите колега.Бензол, не те видях, а седях до към 5 и нещо.

            Коментар


              олеее аз съвсем се отплеснах аз бях миналата седмица тая бях 3 целодневки на работа и съм забравил за времето ама иначе си се събираме с Алфа форума,че от към фиати е доста зле

              Коментар


                Живи и здрави тази седмица ще мина да се запозная с колегите, хем да разкарам малко купето. Както разбирам Фиати-те имат нужда от подкрепа в редиците. :D

                Коментар


                  Абе пичове, аз преди 2 седмици минах от там уж да видя някой от вас да се запознаем, ама то заварих сумати Алфи и нито един Фиат. Апък и нещо не съм от най-контактните личности и тъй като не се познавам с никой просто минах и си заминах Някой може ли да даде някав фейсбук или нещо скайп та да се запознаем поне на хартия апък после вече фейс то фейс

                  Коментар


                    Аз тази седмица ще дойда само ако е хубаво времето.

                    Коментар


                      аз пак няма да мога пак съм на работа ама другата неделя ще присъствам

                      Коментар


                        Тази седмица и аз ще разпиша по-дълго присъствие, а времето ще трябва да е приказно :D
                        2006 Fiat Croma 1.9JTD MJet 8V 120hp - приказна беше!
                        2006 Fiat Ulysse 2.2JTD 128hp ....
                        2008 Lancia Delta 1.6 Mjet 120hp!

                        Коментар


                          колеги

                          Някакво събиране няма ли да направим утре все пак е неделя към 16-16.30

                          Коментар


                            Аз утре съм на линия 16 часа там !

                            Коментар


                              В момента го дават валежно, така че незнам дали ще присъствам. Вали ли - няма да съм на линия.

                              Коментар


                                Абе пичове, или аз закъснях ( като отидох 16:30 на мястото) или никой не се е явил на тая сбирка щото само Алфи имаше там...

                                Коментар

                                Working...
                                X