Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

14.05.06г. - среща с консултативна цел...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Pecho написа:
    [quote:1acded7cbf="zfa159"]...Исках да попитам дали някой има компресомер случайно и проблем ли ще е да го вземе в неделя?...
    Не знаех, че така му се вика... :D Имам - не е много
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #32
      Ако не греша на това му се вика "стъклена свещ" и представлява прозрачна стъклена свещ и през нея гледаш цвета на горенето и се определя как е.Или греша?
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар


        #33
        Това ще е супер! Ще е интересно, пък и подозирам два от цилиндрите ми че са сдали компресията. Веско, нямам никаква идея щото не съм махал филтър при бащата! Моя е ок на вид.На мен пък ми се струва че колата като загрее и и пада мощността. Иначе дебитомера си паказва пак толкова и градусите си се вдигат и падат нормално...та затова мисля да дойда да дойда да погледам, дали няма да разбера от какво е.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #34
          Еее то това е идеята да помислим заедно откъде идват проблемите.Един ще види и чуе едно,друг друго.Мисля че заедно можем да сме по-точни в преценката и идеята за тези срещи много ми допада честно казано.
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #35
            zfa159 написа:
            Ако не греша на това му се вика "стъклена свещ" и представлява прозрачна стъклена свещ и през нея гледаш цвета на горенето и се определя как е.Или греша?
            Е, не е точно стъклена свещ - по-скоро представлява нещо като тръбичка затапена със стъкло, а най-отгоре - огледалце, в което гледаш. Иначе идеята е точно тази - по цвета на пламъка да се прецени качеството на горене (най-общо: жълт цвят = непълно горене, син цвят = ОК).
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #36
              Да именно и аз за това говорех.Никога не съм виждал само един познат ми беше обеснявал един ден че имало такова нещо.
              Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

              Коментар


                #37
                За съжаление аз пропускам утре.Наще приватизираха колата за събота и неделя Тамън щяхме да ми обясните за двигателя и малото и ново 20.Айде весело изкарване и ползотворно разбира се
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар


                  #38
                  За стжаление пак не ставасега отивам и аз към село,че да може да си прибера семейството довечера, защото по обяд ще има малка почерпка с доста гости
                  Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                  Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                  Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                  Коментар


                    #39
                    Добре беше... доста коли имаше по едно време.За протокола... започна от 11.00 ч. и продължи до 17.10 ч.Само със смяната на носача на blondy_driver се закучиха работите... ама няма страшно... ще се оправи! След малко ще пусна и снимките които аз направих...
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #40
                      ето снимките:
                      Прикачени файлове
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар


                        #41
                        още:
                        Прикачени файлове
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар


                          #42
                          и още:
                          Прикачени файлове
                          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                          Коментар


                            #43
                            а ето тези болтове от колата на blondy_driver им разказаха играта...- двата болта които захващат носача- ...как стоя колата почти през цялото време...
                            Прикачени файлове
                            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                            Коментар


                              #44
                              Опитахме ама така на полеви усковия не стана както трябва , а и болтовете си бяха скапани.А и MAZGAREW да ти кажа , че и моите драскотини си останаха

                              Коментар


                                #45
                                Въпреки лютите клетви, с Асен не се хванахме да видим сметката на гадните си клапи за въздух (аз леко позакъснях, пък и никой спец по клапите не се яви акъл да даде). Ама им се е разминало само този път, де! Ето снимките и от мен. Може да съм пропуснал някого, ама да не се сърди - все пак нали сме се събрали за човъркаме по колите, не да се снимаме, нали! :D
                                Прикачени файлове
                                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X