Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

14.05.06г. - среща с консултативна цел...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Исках да помоля някой колега ако има стробоскоп да го вземе със себе си (разбрах че Митко има и го помолих преди малко) за да отхвърля една причина за тракането по двигателя.Благодаря предварително!
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #17
      Е тогава ще съм ти безкайно благодарен ако го "поразтъпчеш" малко заради делкото ми
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар


        #18
        Аз след една бира заспивам отвсякъде.Аз...един по-странен въпрос. Баща ми разполага с Омега 2.0 115к и газова уредба ловато с ел. изпарител. Почнала скоро да му харчи бая над нормата, според него. Ходил при различни газаджии и всеки различно, никой нищо не постигнал. Някои дали би могъл да погледне настройката на изпарителя, дето разбира че аз съм далече от тия работи?
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #19
          Е така отраз да вдигне разхода или е удървена мембрана или е събрал мизерия (тя се точи) или нешо някъде се е откачило.А на вървеж как е?
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #20
            Ми супер. Разликата е само в разхода. Тая кола върви повече от моята, даже и на газ.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #21
              Не бе ставаше дума дали след като се е изменил харча се е изменил вървежа?Защото аз имах един такъв случай - изпускаше ми от това за пълненето и аз си мислех че има нещо отпред а то нямаше нищо там и само дето изкормих всичко.Аз затова те питам
              Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

              Коментар


                #22
                срещата разбрах ,че е от 11.00 а до колко часа продължава ???? гледам Митко се е заканил да сменя носачи и имам голям мерак да погледам много ми е трудно ставането в неделя сутрин .Но тая мисля да присътвам.
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #23
                  tomazo написа:
                  срещата разбрах ,че е от 11.00 а до колко часа продължава ???? гледам Митко се е заканил да сменя носачи и имам голям мерак да погледам много ми е трудно ставането в неделя сутрин .Но тая мисля да присътвам.
                  11.00 часа рано ли ти е? ами продължават срещите по-дълго... но предполагам носачите се сменят повече време, тъй че е по-добре по-от рано да си там...
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар


                    #24
                    Мите,ако е за бирите първа писта съм.Идвам....и за съвети разбира се

                    Коментар


                      #25
                      Един комшия има скоба ще се помъча да я взема.Ако на някой му трябва динамометричен до 210Nm да се обажда да го взимам докато е време
                      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                      Коментар


                        #26
                        zfa159 написа:
                        Не бе ставаше дума дали след като се е изменил харча се е изменил вървежа?Защото аз имах един такъв случай - изпускаше ми от това за пълненето и аз си мислех че има нещо отпред а то нямаше нищо там и само дето изкормих всичко.Аз затова те питам
                        Точно това имах в предвид че вървежа си е същият. На бензин си харчи пак толкова и пак толкова си върви. Идеята ми е да погледне уредбата човек, който няма да се интересува от парите, а от това да си поиграе и да стане работата. Аз примерно съм такъв, но не разбирам много от двигатели и газови. А всеки който си е слагал газова малко или много разбира. Това не важи за баща ми де.Иначе на срещата съм в 11 там!
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          #27
                          Е щом върви по същия начин става малко по-сложно защото явно няма изменение по вакууми,мембрани и т.н.По-скоро ме ориентира към изпускане от някъде.
                          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                          Коментар


                            #28
                            Геша, въздушния филтър как е?Напоследък много ли е мръсно, филтрите ли са боклуци не знам ама на по 5 хил. трябва да ги сменям, едно време си ги сменях на по 10 хил. с маслото и колата не качваше разхода. Сега няма и 5 хил. и хоп 2 литра нагоре, сменям го и нещата се оправят. Шитттт!!!
                            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                            Коментар


                              #29
                              Защото мият градовете по-често Исках да попитам дали някой има компресомер случайно и проблем ли ще е да го вземе в неделя?Искам да меря компресия на 1108 Fire - свещите са за ключ 16 ама незнам дали са с нормална за Fiat резба.Модела е Champion RC9YC.Благодаря!
                              Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                              Коментар


                                #30
                                zfa159 написа:
                                ...Исках да попитам дали някой има компресомер случайно и проблем ли ще е да го вземе в неделя?...
                                Не знаех, че така му се вика... :D Имам - не е много
                                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X