Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ей такова, бе, младеж!
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      Мани го Малчо, то ся само Стила са му в главата
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Ама гледам те, позарибил съм те с този баварец!
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          Вълко, мастика, узо ... абе анасоново пия
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            emzo написа:
            Вълко, мастика, узо ... абе анасоново пия
            Остави го момчето, бе, сега се е охарчил ...
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              Няма ли анасоново, после ще викам не знам, не разбирам ...Инзудване си е това, знам
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                emzo написа:
                Няма ли анасоново, после ще викам не знам, не разбирам ...Инзудване си е това, знам
                Баси, аз се изръсих две бутилки уиски ...
                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                Коментар


                  Ше се разбереме някак ...
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    Традиционно от петък до неделя в последния уикенд на Август една хубава група пежоводители / пък и не само / се събираме на язовир Копринка за ядене, пиене и още нещо. Сбирката е напълно отворена, така че ще се радваме да посрещнем и наши приятели с италиански возила. Повече инфо може да почерпите ТУК и ТУК. Елате вие, за да не дойдем ние!
                    Peugeot 607 2.2 Hdi Premium restile / Peugeot 406 Estate 2.0i 16V / Peugeot 306SL 1.9D / Peugeot 106 1.0 Mi

                    Коментар


                      So написа:
                      Традиционно от петък до неделя в последния уикенд на Август една хубава група пежоводители / пък и не само / се събираме на язовир Копринка за ядене, пиене и още нещо. Сбирката е напълно отворена, така че ще се радваме да посрещнем и наши приятели с италиански возила. Повече инфо може да почерпите ТУК и ТУК. Елате вие, за да не дойдем ние!
                      Нямаш грижи. Мисля да го уточним с Доброто момче.
                      Manowar - Татко
                      Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                      Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                      Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                      Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                      Коментар


                        Елате вие, за да не дойдем ние! beer Хааха.Тва звучи малко като девиз на застрахователна компания от 90-те. :D Ами ако можем ще се постараем да ви навестим.Иначе добри сбирки си правите вие спор няма.
                        FIAT BRAVO 1.6
                        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                        Коментар


                          Ванка, аз тебе не те броя за тукашен, бре! Ти си ясен като присъстващ, надявам се. Мите, чакаме ви!
                          Peugeot 607 2.2 Hdi Premium restile / Peugeot 406 Estate 2.0i 16V / Peugeot 306SL 1.9D / Peugeot 106 1.0 Mi

                          Коментар


                            А бе, Заралиите, къде в района може да се направи една дръпка, че някакъв газаджия ми се прави ...
                            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                            Коментар


                              avvasilev написа:
                              А бе, Заралиите, къде в района може да се направи една дръпка, че някакъв газаджия ми се прави ...
                              Обади се като дойдеш,че тука не е удачно да се пишат такива работи.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар


                                За да не кажеш, че съм превключил на бензин ако искаш ще демонтираме резервоара
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X