Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги Заралии, дизеляци основно, менкам масло Мобил 0в40 4 литра за някакво читаво 5в40 или 5в30.Офертата важи до Събота и само за Ески Заара
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      Маслото че замина, замина ама дайте днеска кафенце ааа ууу.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Честит празник , живи и здрави да сте. За кафе-ми никой не е писал -значи няма да има. Ама ако решите нещо- свиркайте. Пък кафето- ей тука на сладкарницата до нас.

        Коментар


          Здравейте колеги Нов съм тук ,да попитам за тези срещи ... кога и къде и изобщо събират ли се маняците ? :Д

          Коментар


            zukzuk1 написа:
            Здравейте колеги Нов съм тук ,да попитам за тези срещи ... кога и къде и изобщо събират ли се маняците ? :Д
            Ами по принцип се събираме през ден два.Близки сме си и не ходим на уреченото място,щото сме всички от централната част на града,но ако дадеш заявка за участие на срещата ще се дотътрим до там да се видим и запознаем.Поздрави и ако ще присъстваш на срещата в неделя,пиши да знаят колегите и да присъстваме и ние повечето.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              То няма да е лошо да вземем да ги подновим тея срещи ... До към края на месеца съм в Пловдив,но иначе ще гледам да си дотътря каручката при евентуална сбирка.
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                СУПЕР СТЕ ще направя всичко да се освободя и да дойда на срещата в неделя и да се запознаем

                Коментар


                  zukzuk1 написа:
                  СУПЕР СТЕ ще направя всичко да се освободя и да дойда на срещата в неделя и да се запознаем
                  Добре си дошъл колега. И нека тази седмица наистина да има среща че да си припомним какво беше това!!! ама все пак пиши със сигурност че да се знае.

                  Коментар


                    Няма проблеми ,още утре ще стане ясно ,но съм сигурен ,че ще присъствам Хубав и усмихнат ден

                    Коментар


                      zukzuk1 написа:
                      Няма проблеми ,още утре ще стане ясно ,но съм сигурен ,че ще присъствам Хубав и усмихнат ден
                      Мерси подобно колега.
                      първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                      Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                      Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                      Коментар


                        Хайде колеги стягайте се днес среща от 17 часа на паркинга на Техномаркет .Всички да са на линия.
                        FIAT BRAVO 1.6
                        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                        Коментар


                          Иска ми се,ама няма как.За сметка на това се записах като посетител на Софийската среща днес.

                          Коментар


                            VIT написа:
                            Иска ми се,ама няма как.За сметка на това се записах като посетител на Софийската среща днес.
                            Еми нищо здраве да е.Следващия път.Дано да е скоро,че с тия темпове може и догодина да е.
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              БРАВО КОЛЕГИ голяма организация точно на време бяха промените

                              Коментар


                                Здравейте момчета реших и аз да се включа във вашия клуб,ако е възможно разбирасе.Кога и каде се състоят тези мироприятия и какво се случва там?

                                Коментар

                                Working...
                                X