Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    То немско ве, оправия няма ....
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      Eeeй тия времена спомняте ли си ги ?---------Васко, тука си май по-слабичък ---------Къде е бирата бе Дидо ?И тук един Принков компромат, после ша вика Стражко, че от чешма не пиел ....---------------------------А този ---------Брее Живко, къв си младолик тука:---------Много добра среща на Карандила беше.------------Тия двамата така и не ми платиха амортисьорите , които се наложи да сменя после----------Брее и коли сме "ремонтирали"------Че и бая народ сме били ...------По 5лв за снимка със Звяра искам -----Ъъъ Попар, т’ва ти ли си ве ?--------------------Заралии гостуваха на Филибето:После Филибето върна жеста:Уникално !--------Тая година и Копринка нямаше ....Заралии, както казва един модератор - нищо не става от вас
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Ти ко ся...на носталгичната струна ли ще ни играеш...?!?

        Коментар


          Психо атаки
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Някой от снимките си ги спомням.
            първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
            Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
            Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

            Коментар


              Емо,Емо а бяхме млади и убави и всеки викаше вземете ги вие. Колко изключителни срещи сме имали и сме правили.Само могат да ни завиждат.Пожелавам го на всички.Дано се случат нещата пак,въпреки че на мене ще ми става все по-трудно да се включвам по разбираеми причини.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                Койо е оной девойче?

                Коментар


                  Не помня
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    Хубави срещи бяха,но миналото си е минало. Нека се стремим за в бъдеще да влагаме повече идеи при осъществяването и протичането на срещите и да си остане колектива,винаги така сплотен с повече уважение един към друг.
                    Уважавам тези,които ме уважават!
                    Clube do Marea!

                    Коментар


                      Еееееех,младини ...
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        Immortal написа:
                        Койо е оной девойче?
                        Това е приятелката на един колега с марея от Нова Загора,който по незнайни причини не идва на срещи вече.Дори бяха на една от срещите на Билла Сливен преди потегляне за Карандила.Всички му гледаха вградената флашка в оригиналния касетофон на мареята под капачето.
                        FIAT BRAVO 1.6
                        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                        Коментар


                          Ъъъъ... Рекох да не е някое самотно девойче, че зима иде...

                          Коментар


                            Immortal написа:
                            Койо е оной девойче?
                            Типично произведение на Нео-либералния реализъм.

                            Коментар


                              Емооо от къде ги изрови .......? това снимки от преди 100 лета още бях със стария Фичо
                              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                              FIAT BRAVO 1.8GT
                              FIAT BRAVO 1.9TD ex

                              Коментар


                                vaskoni_1980 написа:
                                Емооо от къде ги изрови .......? това снимки от преди 100 лета още бях със стария Фичо
                                От тук бе Васкони - http://gall.fiat-bg.org/main.php
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X