Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    popara801 написа:
    Princo написа:
    Аз ще дойда ! Даже и фотото ше си взема да щракна някоя снимчица,че отдавна не съм го носил.
    Ей лъжец.Що си тръгнал толкова рано?Бяхме малко хора на тази среща.Дано на другата се посъбереме.Има още ключодържатели в мене и Емо за раздаване.
    Дъжда ме уплаши,а и ми излезна и работа и нямаше как ...
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      защо не сте писали нищо бе днес идвам с пълна газ и си искам дългоочакваните подаръци
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        Днеска кафе аъ нели да има?И малко ъп на темата че падна.
        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

        Коментар


          Няма ли някои за кафе?
          първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
          Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
          Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

          Коментар


            Нещо много умряла работа тука ... Тая неделя Радо сам беше на трафика,да се надяваме,че тая неделя морските гларуси ще бъдат на линия. Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 Аз се очертава да не мога да дойда,че съм на няколко дневен запой,пък и колата е в сервиза за смяна на скоростна кутия,за пореден път ...
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              здравейте,завърнах се от испания вчера. там беше мнооооооооого хубаво и скъъъъъъъъъпо,за мен де.ако има кафенце тия дни-звънете. А и новата кола счупи ск.кутия-немски боклуци.сега 3 бона за ремонт .ай лека
              Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

              Коментар


                Ей лоша работа с тия кутии бе колеги.Как карате тия коли?Понякога се слага и масло в тях.По възможност синтетика. Днес 05.08 от 13:30 часа ще си направим една импровизирана среща с колегата ВИН от Казанлък На Трафика.Всички са добре дошли.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  Princo написа:
                  Нещо много умряла работа тука ... Тая неделя Радо сам беше на трафика,да се надяваме,че тая неделя морските гларуси ще бъдат на линия. Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 Аз се очертава да не мога да дойда,че съм на няколко дневен запой,пък и колата е в сервиза за смяна на скоростна кутия,за пореден път ...
                  една част от морските си дойдоха а днес току що пристигнаха и другата част така ,че сме на линия в 19:00
                  Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                  FIAT BRAVO 1.8GT
                  FIAT BRAVO 1.9TD ex

                  Коментар


                    хубава срещичка стана
                    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                    FIAT BRAVO 1.8GT
                    FIAT BRAVO 1.9TD ex

                    Коментар


                      vaskoni_1980 написа:
                      хубава срещичка стана
                      Абсолютно!Имаше и майтапи и всичко.А и си потормозихме фиатките по баира.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        Срещата си беше на високо равнище Радвам се, че се видях с тези които присъстваха !
                        Уважавам тези,които ме уважават!
                        Clube do Marea!

                        Коментар


                          колеги я кажете някои добър сервиз за италианки в стз ?

                          Коментар


                            иван фиата в апк
                            Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                            Коментар


                              VoDKoLeQ написа:
                              колеги я кажете някои добър сервиз за италианки в стз ?
                              Няма такъв в СтЗ.Като за начало ела на някоя от срещите следващата седмица примерно и ще обсъдим проблема,ако не си го решил до тогава де.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар


                                VoDKoLeQ написа:
                                колеги я кажете някои добър сервиз за италианки в стз ?
                                майстори много ама незнам на какъв ще попаднеш а колкото до Иван-фиата за едни е дъбър за други не
                                Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                                FIAT BRAVO 1.8GT
                                FIAT BRAVO 1.9TD ex

                                Коментар

                                Working...
                                X