Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Китен ли бе Васко ? Ми то за Китен, ти така или иначе на Китен, няма да дойдеш бе Васко
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      emzo написа:
      За Китен ли бе Васко ? Ми то за Китен, ти така или иначе на Китен, няма да дойдеш бе Васко
      дам гледах графика и се падам на работа тогава
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        Утре някой има ли дето ще почива и няма да е заминал някъде да атакува поредното Гергьовденско агне ?Извънредна кофи срещичка ????
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          аз съм дневна,от там в село/дядото е Георги/,а от там на рожден ден на Лилито
          Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

          Коментар


            emzo написа:
            Утре някой има ли дето ще почива и няма да е заминал някъде да атакува поредното Гергьовденско агне ?Извънредна кофи срещичка ????
            Аз.
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              Хммм, усещам, че ще искаш нещо Добре, че шофьорските врати с поглед ги разглобявам вече
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                emzo написа:
                Хммм, усещам, че ще искаш нещо Добре, че шофьорските врати с поглед ги разглобявам вече
                Утре празник,нищо не пипам по кошника !
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  Добре Гоше, ще пием кафе само.Към колко ?
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    emzo написа:
                    Добре Гоше, ще пием кафе само.Към колко ?
                    Е към обяд ще да е.Да се наспим.
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      Айде честит празник на всички- да сте живи и здрави, много щастливи и днес колкото капки дъжд падне от небето-толкова парички в портмонето

                      Коментар


                        Ено, и аз почивам.Само кажи каде и в колко часа ще е кафето и пристигам.
                        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                        Коментар


                          16.20 на Трафика ?И съм Емо, не Ено
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            emzo написа:
                            16.20 на Трафика ?И съм Емо, не Ено
                            Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Оф объркал съм копчетата сории.
                            първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                            Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                            Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                            Коментар


                              Утре среща,напомням да не забравите !
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар


                                Princo написа:
                                Утре среща,напомням да не забравите !
                                ква среща има

                                Коментар

                                Working...
                                X