Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Случайно някой да има останали карти за ЕКО,че мойта съм я забравил вчера в Пловдив.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      Princo написа:
      Случайно някой да има останали карти за ЕКО,че мойта съм я забравил вчера в Пловдив.
      Обади се утре към обяд,ще ти дам моята.Аз нали сега съм на Зара-та.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        popara801 написа:
        Princo написа:
        Случайно някой да има останали карти за ЕКО,че мойта съм я забравил вчера в Пловдив.
        Обади се утре към обяд,ще ти дам моята.Аз нали сега съм на Зара-та.
        Океееей
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          Стражаря срещу скромна почерпка ще те уреди Едно агне по случай идващия Гергьовден ще е достатъчно.Аз и за 1/2 агне ще ти дам моята ))))))))))))))))))))))))))
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Само не разбрахме защо не дойдохте в "Трафик"-а?
            Прикачени файлове
            Peugeot 607 2.2 Hdi Premium restile / Peugeot 406 Estate 2.0i 16V / Peugeot 306SL 1.9D / Peugeot 106 1.0 Mi

            Коментар


              Уфффф, как забравих че има среща...А бях в града, на връщане от Ланча събора... Оставих sharpradi, след това се видях и с VesMil... цццц...старост-нерадост... че не помня и гинко-билобата къде си оставих...А и в джабката имам цяло тесте с карти на ЕКО...

              Коментар


                Колеги как и кога мога да се присъидина към вашия малак клуб от няколко дена съм собственичка на Fiat Bravo и смятям да намеря някои клуб в които да членувам

                Коментар


                  iva_87_1 написа:
                  Колеги как и кога мога да се присъидина към вашия малак клуб от няколко дена съм собственичка на Fiat Bravo и смятям да намеря някои клуб в които да членувам
                  Добре дошла при нас!Ако си от Бяла Слатина - защо пишеш в раздела за Стара Загора? А ако си от Стара Загора - оправи си местожителството в профила.В раздела ще намериш много информация за провежданите ежеседмични или ежемесечни срещи в различни градове на страната.Ще се радваме да се запознаем с още една собственичка на Браво

                  Коментар


                    Попринцип съм от Бяла Слатина но от 2 месеца жевея в Стара Загора за това пиша в раздела на Стара Загора

                    Коментар


                      Най-хубавият град Заповядай в Неделя, 17.00 на паркинга на Техномаркет.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        emzo написа:
                        Най-хубавият град Заповядай в Неделя, 17.00 на паркинга на Техномаркет.
                        Най,ама след Варна и Пловдив! Ще се радваме да има повече хора по срещите,а защо не и жени. Та нали и те са хора.
                        FIAT BRAVO 1.6
                        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                        Коментар


                          popara801 написа:
                          emzo написа:
                          Най-хубавият град Заповядай в Неделя, 17.00 на паркинга на Техномаркет.
                          Най,ама след Варна и Пловдив! Ще се радваме да има повече хора по срещите,а защо не и жени. Та нали и те са хора.
                          еееее попара много е грубо
                          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                          FIAT BRAVO 1.8GT
                          FIAT BRAVO 1.9TD ex

                          Коментар


                            Да бе исках да прозвучи като майтап. Все пак да се надяваме колежката да дойде възможно най-скоро на среща и да ме прощава.
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              popara801 написа:
                              Да бе исках да прозвучи като майтап. Все пак да се надяваме колежката да дойде възможно най-скоро на среща и да ме прощава.
                              Днеска забравих да ти се обадя,напълно ми излезна от главата,неделя ако дойдеш на среща или през седмицата като си свободен ще ми дадеш картичката. :P
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар


                                Princo написа:
                                popara801 написа:
                                Да бе исках да прозвучи като майтап. Все пак да се надяваме колежката да дойде възможно най-скоро на среща и да ме прощава.
                                Днеска забравих да ти се обадя,напълно ми излезна от главата,неделя ако дойдеш на среща или през седмицата като си свободен ще ми дадеш картичката. :P
                                ОК не се притеснявай.И без това днес следобяд търчахме за маркучи и накрайници за водоструйката и да я пробваме.Работи супер,но заваля дъжда точно като я измих. Емо прегледах касовия бон и със сигурност ти казвам,че е от Карфур-Бургас.Има и печати.
                                FIAT BRAVO 1.6
                                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                                Коментар

                                Working...
                                X