Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    Далечко си ми, аз за тва пиша в СтЗ темата
    Аз и за това не отговорих на първото питане ама на второто си помислих че ще съм на по близко от Живко. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      Ми, Емо, аз тъй като се замисля... от Стара загора само ти и Пецата сте с 4 диска. А вече и Митака. Тъй че надали някой ще има такова нещо. Аз сам си изработих скобата (от болт и гайка). Не съм я купувал.

      Коментар


        бате Емо е герой скоба и клещи има той (и все пак ако не стане моля прочете инструкцията за употреба)

        Коментар


          здравейте и весело искарване на празниците от мен колеги
          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


          FIAT BRAVO 1.8GT
          FIAT BRAVO 1.9TD ex

          Коментар


            Смених ги, благодарности на Живко (Bumar).Деба и тъпите жабари, кво им пречи да ги направят само с натискане да се прибират .....Ама .... то Бош, не са виновни жабарите Данке и на Владо за гаргите, стяга си купих от Багирата Данке и на Стражко, че беше готов да откликне, ама одеве ми щракна копчето и ги смених.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              Ще направим ли една среща утре ? П.П Христос Воскресе !
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                Воистина Воскресе !
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  воистина воскресеще съм на село,няма да идвам на среща ако има
                  Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                  Коментар


                    Аз ще ида днес на Трафика.Някой друг ?
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      Ми взема и аз да мина.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        emzo написа:
                        Ми взема и аз да мина.
                        Нема напрайш лошо.
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          Ми щом ще черпиш идвам, пък днеска е Великден, ям на корем, дано да ти е пълен портфейла
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            emzo написа:
                            Ми щом ще черпиш идвам, пък днеска е Великден, ям на корем, дано да ти е пълен портфейла
                            Дано не ми излезе неотложна работа в последния момент ... П.П
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              Честити празници на всички.
                              първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                              Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                              Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                              Коментар


                                Христос Воскресе колеги, живи и здрави, весели и усмихнати. Много щастие и късмет и дълги безаварийни километри.

                                Коментар

                                Working...
                                X