Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    и мен няма да ме има тази седмица ще ходя на калояново
    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


    FIAT BRAVO 1.8GT
    FIAT BRAVO 1.9TD ex

    Коментар


      emzo написа:
      Гурко, 15.06 часа, зелено Браво с бели джанти и леко отворени прозорци .... убих се да му махам, ама ония блее напреде
      е ти пък не блее човекът просто е съсредоточен в шоферлъка

      Коментар


        emzo написа:
        Гурко, 15.06 часа, зелено Браво с бели джанти и леко отворени прозорци .... убих се да му махам, ама ония блее напреде
        Вай вай ми ко да прая блейка съм си.Като не очаквам да си пред офиса си.Някой път като минавам и не ме е ядосал някой автобус,се оглеждам да те видя,ама тогава те няма.
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          последно някой ще ходи ли на Калояново утре?
          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


          FIAT BRAVO 1.8GT
          FIAT BRAVO 1.9TD ex

          Коментар


            Днеска среща ще има ли ?
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              За таз неделя не знам, ама я кажете за следващата?Че може да съм в града?

              Коментар


                Е па и да няма, ке направим една среща зарад тебе Ама няма да включва посещение на ескалатори. Хаха.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  ГоуФаджии Особено Принко!
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    Някаква нотка на злоба против гоУфУ ли усетих ?!?!?!
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      Нищо подобно, Гоуфчетата ги уважавам аз
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        Immortal написа:
                        За таз неделя не знам, ама я кажете за следващата?Че може да съм в града?
                        Ми тези дни си бил в града по данни от друг форум,но не си се обадил да се видим.Черна точка!Да се надяваме следващия път да се обадиш да се организираме! п.п Емо,що не дойде ве???
                        FIAT BRAVO 1.6
                        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                        Коментар


                          Eдна скромна снимчица ...
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            100 пъти питах ще ходи ли някой, кво да правя сам там, ако никой не дойде ..... ?
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              emzo написа:
                              100 пъти питах ще ходи ли някой, кво да правя сам там, ако никой не дойде ..... ?
                              Ми на разходка е!Нямахме време за писане и четене.Направо се измъкнахме там.А ако нямаше никой,щех да пия по нещо с колегите от Пежо форума и наобратно.Между другото отново си спретнахме обща среща с тях на обща маса и се получи забавно за пореден път.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар


                                Знам, докладва ми Шпионко Шпионков.
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X