Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мъртвило е некво тука настанало ...
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      Princo написа:
      Мъртвило е некво тука настанало ...
      неделя 16 по едно кафе на Трафика? ше привикам и други фЯтаджии и да направим сбирка
      Nuova Croma - so far...so good
      Opel Vectra - кривнах от правия път...и съжалих
      Fiat BRAVA JTD - ex love

      Коментар


        Колеги, утре ще ви изпратя малко рекламни материали на форума. Колегата nikolay zhelev се ангажира с разпространението им. Някой има ли изрична заявка за нещо? ще пратя по 10-на - 15 бр. карти за Еко, стикери, ключодържателчета, химикалки и каквото намеря друго в кашона. Някой ако иска нещо - да казва. Колегата ще се наеме със събирането на старите и разпространението на новите карти.

        Коментар


          Здравейте колеги от Стара Загора. Нов собственик на Фиат съм и реших да кажа едно Здравей на всички съграждани. Да ви попитам един бърз въпрос. Някой от вас има ли кабел за диагностика на Фиат, както и софтуер, за да закачим Фиатката и да видим проблемите и грешките. Поздрави на всички заралии.
          Всичко, което някога съм правил и ще правя по автомобила ми можете да намерите в секцията "За мен > Биография" в профила ми.

          Коментар


            Май emzo има кабел за диагностика.А между другото ще направим ли една среща ?
            първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
            Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
            Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

            Коментар


              Колеги, здравейте. Днес взех картите за отстъпка на ЕКО и ФИАТ ФОРУМ. Картите ще се разпространяват безплатно. В неделя 30.11 в 16:00 ще бъда на паркинга на Техномаркет, заедно с още 1-2 фиатаджии и ще чакам всеки от вас, който иска да получи карта. Отделно оставям номера си ( 0883311213), ако някой няма възможност да дойде, но иска да получи карта.Повтарям - неделя 30.11 от 16:00 на паркинга на Техномаркет Европа П.С. Има няколко ключодържателя на фиат форум бг, така че първите пристигнали ще се зарадват и на друг подарък П.П.С. Имам кабел за диагностика, както и софтуеър за същия, така че това може да е 3тия подарък - безплатна диагностика :D
              Nuova Croma - so far...so good
              Opel Vectra - кривнах от правия път...и съжалих
              Fiat BRAVA JTD - ex love

              Коментар


                Аз сигурно ще дойда,ше се опитам и един приятел да навия,който и преди идваше.
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  И аз щеприсъствам на тази среща.
                  първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                  Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                  Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                  Коментар


                    И аз ще присъствам, от скоро съм собственик на Фиат и ще дойда на 30-ти. Ще се възползвам и от подаръка на колегата Николай Желев за диагностика, че май моята никога не е минавала такава в предишния си живот и сега таблото свети като коледна елха :D Поздрави и до тогава.
                    Всичко, което някога съм правил и ще правя по автомобила ми можете да намерите в секцията "За мен > Биография" в профила ми.

                    Коментар


                      Добре дошъл в отбора.
                      първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                      Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                      Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                      Коментар


                        Princo написа:
                        Аз сигурно ще дойда,ше се опитам и един приятел да навия,който и преди идваше.
                        Оня ли?
                        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                        Коментар


                          avvasilev написа:
                          Princo написа:
                          Аз сигурно ще дойда,ше се опитам и един приятел да навия, който и преди идваше.
                          Оня ли?
                          Не, не, един с едно браво ...
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            Последен опит за тази година да направим
                            първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                            Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                            Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                            Коментар


                              Здравейте колеги! Хрумна ми за 28.12.2014 г. между 14:00 и 16:00 часа да направим една фиат срещичКА на ул.Калояновско шосе на Лукоила? Какво мислите ?
                              Fiat Punto Mk2

                              Коментар


                                Честита Баба Марта!Не е писал никой от три месеца.За тези, които познават Велизар една хубава новина-вече има син. Голям сладур е, за сега успях да видя само снимките.Ако организирате среща ще е добре, ще дойда с новата си кола , а ако съвпадне с осми март, може и да почерпя

                                Коментар

                                Working...
                                X