Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат тема за срещите във Велико Търново част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ице кофти момент е сега ... затова всеки си стиска досегашната работа . А за джобса си прав , кандидатствам и никакви обратно отговори ... Виж с това последното може да кандидатстваш при някой лихвар Питай под Фиат автосалона където има един голям строителен маркет ако не са си намерили човек . Един приятел беше ходил наскоро , но го оставиха да разтоварва сам един камион стока и се отказа
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      брат той щом се е отказал като е видял един камион да дойде при мене в спииди една вечер да види зако става на въпрос

      Коментар


        RoMeO_156_GTA написа:
        Ице кофти момент е сега ... затова всеки си стиска досегашната работа . А за джобса си прав , кандидатствам и никакви обратно отговори ... Виж с това последното може да кандидатстваш при някой лихвар Питай под Фиат автосалона където има един голям строителен маркет ако не са си намерили човек . Един приятел беше ходил наскоро , но го оставиха да разтоварва сам един камион стока и се отказа
        на такива места не ходя,защото търся сериозна,постоянна,ако може и добре платена(във всички случаи по-добре от сегашната мизерия,която ми казват,че ми е заплатата) На строителната борса,предполагам,че повече от 500лв няма да взимам,а нали се сещаш,че с тия пари няма как да плащаш-квартира,заем,кредит,ток,вода....а за храна нее говорим,мухи ще лапаме Пък аз просто си казвам,че търся,ако някой знае нещо,може да сподели Ако ли не здраве дда е,ще продължавам да си късам неервите тук за беез пари...
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          Токувиж се появи нещо
          d0b0 написа:
          аиде утре 21:00 на еКо !!!
          днес !!!
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            може и следобед да пием кафе ... щото довечера е финала ...
            Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

            ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

            Коментар


              ем кам колко ... ?
              dEv # LiFe sTyLe

              2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

              Коментар


                към 4-5 някъде , ама то като гледам желаещи май нема , никой не пише
                Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                Коментар


                  Аз след малко излизам , но ще звънна на Добо ако има нещо и сколасам :PЧестито ми 2000 мнение
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар


                    май нема желаещи ...
                    Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                    ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                    Коментар


                      качил съм снимки във фейсбука от ралито който иска да гледа
                      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                      Коментар


                        заваряне с аргон в Търново или Горна-къде и за какви пари става въпрос?един колега се интересува за мотора си,но ще е временно,да може засега да го кара,затова и е важно за какви говорим,за да знае струва ли си да прави подобни дивотии Доколкото знам частот рамата му,там където се държат краката е откъсната и търси начин за нещо временно,докато си намери оригинална нова на сносна цена.
                        ex.Мареа ТД100

                        Коментар


                          В СБА отдолу в началото на гаражите има един майстор дето заварява с аргон , но дали може да му свърши работа незнам.
                          Ремонт и изкупуване на повредени лаптопи - Велико Търново

                          Коментар


                            paralesa написа:
                            заваряне с аргон в Търново или Горна-къде и за какви пари става въпрос?един колега се интересува за мотора си,но ще е временно,да може засега да го кара,затова и е важно за какви говорим,за да знае струва ли си да прави подобни дивотии Доколкото знам частот рамата му,там където се държат краката е откъсната и търси начин за нещо временно,докато си намери оригинална нова на сносна цена.
                            тоя на СБА - то , стриже дебело да не кяжя доста за 1 см заварак 2лв или нещо сорта абе под 10 20 , лв не пада
                            ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                            Коментар


                              довечера 21 и 30 на Камбаната ....
                              Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                              ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                              Коментар


                                paralesa написа:
                                заваряне с аргон в Търново или Горна-къде и за какви пари става въпрос?един колега се интересува за мотора си,но ще е временно,да може засега да го кара,затова и е важно за какви говорим,за да знае струва ли си да прави подобни дивотии Доколкото знам частот рамата му,там където се държат краката е откъсната и търси начин за нещо временно,докато си намери оригинална нова на сносна цена.
                                Бих ти препоръчал Цецо на Генов гумаджийното, той заварява с аргон, разбира се заради джантите, но няма да има на против да направи и още нещичко, особенно сега като не му е сезон, друг знам на тип топа срещу практикер гумаджийното, но по-добре първия вариант, а този на СБА-то не е толкова специалист според мен.
                                --Старата ръжда любов не хваща!--
                                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                                Коментар

                                Working...
                                X