Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат тема за срещите във Велико Търново част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Росенеее к`фо са праиш ,че разбираш .. слагаиии един кол от домати........
    dEv # LiFe sTyLe

    2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

    Коментар


      Добо търси ми апарати
      Alfa Romeo 156 2.0 Turbo

      Коментар


        d0b0 написа:
        Росенеее к`фо са праиш ,че разбираш .. слагаиии един кол от домати........
        :D :D :D :D :D :D да ви се похваля и аз бях в сервиза за два дена изтропали биелни лагери но вече всичко е ок

        Коментар


          айде честито бе Ванка да си жив и здрав и да станеш генерален директор
          не си хвалете колите че не се чупят защото в най-скоро време може да го очаквате

          Коментар


            Irfan написа:
            айде честито бе Ванка да си жив и здрав и да станеш генерален директор
            всичко без последното ти желая Ванка,вместо високи постове ти желая да се заринеш с пари И да си караш фиата,не защото нямаш за по-добро,а за да има къде влагаш част от тия пари с кеф-то всеки може да си купи мерц. и после да го държи в гаража )))))))))))))))))
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              Колеги от ВТ, да сте чували нещо за дръпки на летището в Павликени!?Казаха ми, че има разпечатани брошурки и били разхвърляни в Павликени даже искаха да ми показват такава но я нямаше под ръка. Миналата година се получи хубаво събитие на 21.09. Та ако и в Търново се говори за това мероприятие значи ще има и представители от старата столица Питам защото миналата година чух а не присъствах на мероприятието а си е било интерсно с търновското Деу Лонос на пистата А ако в Търново не се е споменавало за това, знам кво ще е ако само нашите рейсъри са на пистата
              now. BMW E39 523i '98 170hp
              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

              Коментар


                Ще проучим въпроса Че го няма Бугито , той запознат с всички такива мероприятия в региона попринцип Ванка , честит рожден ден . Присъединявам се към горните пожелания и да нямаш повече пробреми с Фиата , нито технически , нито от разни с Полота и др подобни
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар


                  Аз тая права там на Павликени я знам...даже с Росен и Ирфан бяхме там миналата година, ама асвалта е адски зле и пистата е къса
                  Mazda 323f BG 1.6 90hp Japan Power
                  Еx..Fiat Punto 1.1 55 hp THE BIG FORCEEEEE :PpPpp
                  Еx..Fiat Tempra 2.0 i.e. 113 hp

                  Коментар


                    the_biggy написа:
                    Аз тая права там на Павликени я знам...даже с Росен и Ирфан бяхме там миналата година, ама асвалта е адски зле и пистата е къса
                    Съвсем вярно
                    now. BMW E39 523i '98 170hp
                    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                    Коментар


                      dimmX написа:
                      the_biggy написа:
                      Аз тая права там на Павликени я знам...даже с Росен и Ирфан бяхме там миналата година, ама асвалта е адски зле и пистата е къса
                      Съвсем вярно
                      айде че ся стягаме пунтака да ги накъсва!!! ссссссссссс
                      ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                      Коментар


                        А дано има нещо зрелищно и да присъствате. Писах на ICI ако имат желание да дойдат, само се опасявам да не са малко колите за пребиване и да потъна в земята........че са били пътя
                        now. BMW E39 523i '98 170hp
                        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                        Коментар


                          van_dal написа:
                          Абе какво става с вас, никакви срещи няма в последно време? Времето ли ви плаши или м-р Боб като го няма и няма кой да ни събира?Аре, че няма на кой да си изплача мъката, освен на Митака на него се похвалих, а и в темата в общи. Ей утре имам РД да ми чиститите ей и да знаете, че няма да черпя
                          чрд пожелавам ти всичко най най

                          Коментар


                            За Павликени, ще ви дам информациq в Неделq.

                            Коментар


                              Айде Ванка да си жив и здрав!!! и всичко най хубаво!Айде на Росен Пунтото тръгна и ся се почва....

                              Коментар


                                На колко мм е изпускателната система?
                                Alfa Romeo 156 2.0 Turbo

                                Коментар

                                Working...
                                X