Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещата на 24,25,26. 07. 2010 г.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чат за срещата на 24,25,26. 07. 2010 г.

    Тук е мястото за чат. Съжалявам, ако тона ми е менторски, или величае върхушката. Моля модераторите, да спазват правилата на форума при модерирането на темите свързани със срещата. Благодаря!Поздрави!
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    #2
    Там сме! :D
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      Благодаря на всички!
      Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
      Трезвен ТУК не пиша!
      Un Italiano Vero

      Коментар


        #4
        Не обещавам но ще се постарая да дойда.
        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

        Коментар


          #5
          Не предлагам място, но ако съм в БГ ще дойдем където и да е по Черноморието.

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            Не предлагам място, но ако съм в БГ ще дойдем където и да е по Черноморието.
            може и да не си ли вееееееее
            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

            Коментар


              #7
              kosta написа:
              може и да не си ли вееееееее
              Ми може я...не видя ли това: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=59429

              Коментар


                #8
                за къмпинг Дияна...може на снимките да изглежда добре... за несведущите - намира се на къмпинг Европа. плажа е мръсен, близо до поморийската пречиствателна станция, която лятото се задъхва и в морето плуват ... екскременти човешки и други подобни... поне миналото лято беше така.... то не е казано, че там ще се ходи на плаж.... мен ако питате предпочитам некоя кръчмарска сянка....
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #9
                  donnna написа:
                  за къмпинг Дияна...може на снимките да изглежда добре... за несведущите - намира се на къмпинг Европа. плажа е мръсен, близо до поморийската пречиствателна станция, която лятото се задъхва и в морето плуват ... екскременти човешки и други подобни... поне миналото лято беше така.... то не е казано, че там ще се ходи на плаж.... мен ако питате предпочитам некоя кръчмарска сянка....
                  Колега, може ли да ти правя компания под сянката!?
                  Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                  Ex.Opel Astra

                  Коментар


                    #10
                    Ъп на темата.Кажете си мнениетоhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=690776#690776Нямаме много време,времето си летиииии...
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #11
                      Хотел Рилена изглежда добре, аз съм за.
                      Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                      Трезвен ТУК не пиша!
                      Un Italiano Vero

                      Коментар


                        #12
                        И аз съм-ЗА.
                        Уважавам тези,които ме уважават!
                        Clube do Marea!

                        Коментар


                          #13
                          Колеги, хайде малко по активно де.За национална среща става дума.Изкажете си мнението,дайте предложения.
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            #14
                            Аз съм ЗА Рилена.Изглежда хубаво,а и цените са доста добри.
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              krasio_79bs написа:
                              Колеги, хайде малко по активно де.За национална среща става дума.Изкажете си мнението,дайте предложения.
                              Пускай направо тема за записване, за да може да се резервира Хотел Рилена.
                              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                              Коментар

                              Working...
                              X