Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пичове не съм забравил капачките на Емо-не съм ги направил защото калъпа които взех от на Матеи капачката не ми харесва!Колегата Иван знае че на неговата капачка правих два калъпа докато ми хареса,за да мога да направя хубава капачка... и накрая я направих мисля добре.Ще помоля Иван да даде няговата за 1 ден и ще правя нов калъп,не мога да кажа кога защото работя до 6 след това е вече тъмно за да се прави нещо такова,за работа в затворено помещение и дума неможе да става...Ако някои много бърза както каза Тишо да ги направи...Доста неща съм правил за мерси,но това си е мои проблем,които е много лесно решим....жалкото е,че има случаи в които това се забравя много бързо....Живи и здрави!
    Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
    KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
    Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

    Коментар




      ето бронята която ще слагам на алфетата самоче на БРАВО
      Прикачени файлове
      kara fiat bravo na maslooooo

      Коментар


        Racer GT написа:
        Пичове не съм забравил капачките на Емо-не съм ги направил защото калъпа които взех от на Матеи капачката не ми харесва!Колегата Иван знае че на неговата капачка правих два калъпа докато ми хареса,за да мога да направя хубава капачка... и накрая я направих мисля добре.Ще помоля Иван да даде няговата за 1 ден и ще правя нов калъп,не мога да кажа кога защото работя до 6 след това е вече тъмно за да се прави нещо такова,за работа в затворено помещение и дума неможе да става...Ако някои много бърза както каза Тишо да ги направи...Доста неща съм правил за мерси,но това си е мои проблем,които е много лесно решим....жалкото е,че има случаи в които това се забравя много бързо....Живи и здрави!
        Kлатимадейра за капачката не се притеснявай .. имаш я!

        Коментар


          Re:

          PB3408CH написа:
          ето бронята която ще слагам на алфетата самоче на БРАВО
          А! Тоя ми откраднал фаровете!
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            Re:

            http://www.snews.bg/bg/statiya/imash...1958Вижте новите бисери в закона за движение по пътищата!
            FIAT Bravo Club Plovdiv
            Con Asistencia di Veloce

            Коментар


              А за точки нищо ли не пише, щото като му изцедът талона ще-неще, ще качи колата на трупчета!
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                Jimy написа:
                А за точки нищо ли не пише, щото като му изцедът талона ще-неще, ще качи колата на трупчета!
                чак на третия път ще взимат и точки и за 1 година,плюс глобата за скоростта.Поне репортажа в БТВ последно това разбрах аз
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Con Asistencia di Veloce

                Коментар


                  Ето един нов член на форума....Фиат Форум Котка...
                  Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                  KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                  Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                  Коментар


                    Racer GT написа:
                    Ето един нов член на форума....Фиат Форум Котка...
                    Taя котка да не ти стоеше върху кората на багажника?
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      Racer GT написа:
                      Ето един нов член на форума....Фиат Форум Котка...
                      Ахаа,фиат форум стар мишан

                      Got nos?

                      Коментар


                        Църна маца...Ай на среща дяца!
                        FIAT Bravo Club Plovdiv
                        Con Asistencia di Veloce

                        Коментар


                          и кво ся направиха си тема за среща на Стило-тата и тука вече никой не пише.Кво стана бе?
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Con Asistencia di Veloce

                          Коментар


                            Tqnkata написа:
                            и кво ся направиха си тема за среща на Стило-тата и тука вече никой не пише.Кво стана бе?
                            Как да не пише?тука сме бре,чакаме само някои да напише няква щуротия... един спамер имаше тука редовен ама нещо ми са губи напоследък...?
                            Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                            KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                            Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                            Коментар


                              Свършила му е нафтата
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                или е в другата тема

                                Коментар

                                Working...
                                X