Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в София - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Immortal написа:
    Не ще да е много голям, щото аз все пак няма да дойде.Много претоварена ми става прОграмата, и ще пропусна с огромно съжаление.
    Можеш само да съжаляваш

    Коментар


      Дават времето нещо да е облачно и да вали?

      Коментар


        За кога ?
        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

        Коментар


          lhristov написа:
          ...Казвайте по организацията кой какво ще носи...
          Лъчо, едва ли ще успеем да направим стройна организация онлайн - мисля най-добре ще е всеки да си носи това, което ще яде, пие и т.н. Единствено имам притеснения за барбекютата - засега има потвърдени 2 бр. Ама едното е малко - та не знам дали ще смогнат, особено ако се съберем повечко хора.Затова, моля който има барбекю да го вземе - по-добре, ако няма нужда, да не го ползва и да го върне, отколкото да се получи 20 души да чакаме на 2 барбекюта цял ден, примерно.За времето: не знам кой може да каже какво ще е точно там в неделя. Не виждам прогноза да падат камъни:http://www.accuweather.com/bg/bg/sof...ang=_engПък сме и с коли, ако ни изненада някой летен дъждец, винаги можем да се приберем.
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            Аз понеже спя до късно...та някой за кафе?
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              Витошката неделна сбирка беше супер! Форумското барбекю бе тествано успешно - функционира.

              Все пак, добре че се включи и бай Лазо с прословутия си валандър (така ли беше?). Потвърждавам: не е мит или легенда - уредът съществува и работи.
              Прикачени файлове
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                Днес дойде един нов колега на среща за пръв път - и никой не му обърна внимание, за което лично му се извинявам!
                Дори не разбрах с какъв ник е.

                Коментар


                  Васко Василев му е ника..Обърнах му внимание,споко,аз съм "дребна,любезна женица" Чака да си вземе фиатката и е Fiat Barchetta 1.8 16.
                  Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                  Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                  Коментар


                    Дидо, “никой не му обърна внимание” е леко преувеличено твърдение...
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      Най-после някой с нещо по-така, че аман от пенсионерски коли. Като дойде с Баркета-та ще му обърнем повече внимание :D
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        То вярно че аз хукнах да гледам корейското чудо
                        Извинявам се, изпуснал съм ви от поглед
                        Като дойде с колата - вие обръщайте внимание на колегата, аз ще гледам лодчицата. Ако знаете колко съм им мераклия, ама не може човек да има всичко - хем Крома, хем Баркета, хем Фриймънт... Може де, ама трябва да е петролен шейх

                        Коментар


                          Колегата ако чете и с това мъжко "обръщане на внимание" ще вземе да не се появи повече.
                          Я се укротете малко.
                          А за "пенсионерските коли" ще го дискутираме другата седмица.
                          Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                          Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                          Коментар


                            Остана ли някой форумец в София, за кафе днес?

                            Коментар


                              Има, има...
                              браво 1,6/90 - 09 г.

                              Коментар


                                Супер, 12:00 ще се видим.

                                Коментар

                                Working...
                                X