Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

от "Срещи за варненските почитатели"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    В четвъртък вечерта валеше, съответно всички дупки запълнени с вода, аз карам с 40 и след сблъсък с някаква супер гадна дупка ето резултата-П.С. Много си благодарях, че не взех по-ниски гуми!!! :D
    Прикачени файлове

    Коментар


      #47
      Е това вече е много гадно... дано да си се разминал само с това,което виждам на снимката,така че по-бързо,по-лесно и с по-малко парици да я оправиш
      forza forever

      Коментар


        #48
        TRE GAZELE написа:
        Е това вече е много гадно... дано да си се разминал само с това,което виждам на снимката,така че по-бързо,по-лесно и с по-малко парици да я оправиш
        Ами аз днес отидох да проверя джантите и гумите, слава Богу няма нищо криво и без цицини! А това го оправих "нашенската", с любимия инструмент на механика! Лошо беше ако не бях го видял, защото в някоя неравност направо щеше да ми нареже гумата тая тенекия, че е и много яка!

        Коментар


          #49
          Ако питаш мен си имал голям късмет.Аз сменях моите предни гуми заради дупка(получи се балон) И най-лошото е,че си плащаме всички данъци и такси,а после пак си плаща за това,че някой не си върши работата
          COUPE 1.8 16V
          Volvo XC90 T6

          Коментар


            #50
            NPD написа:
            Ако питаш мен си имал голям късмет.Аз сменях моите предни гуми заради дупка(получи се балон) И най-лошото е,че си плащаме всички данъци и такси,а после пак си плаща за това,че някой не си върши работата
            Така е, плащаме като попове, купувам си по 300лв. гуми за да съм сигурен в безопасността на всички на пътя и после никой не го е.е за това, което се случва! А кога ли на този тъп и упорит балканджия, наречен българин ще му писне и ще направи поразии...Направих голям за което се извинявам

            Коментар


              #51
              Ето и снимки от днешната среща,благодарение на колегата ALFA CORSE естествено

              Коментар


                #52
                Вече не може да на фане апарата всичките нанеднъж :D
                ALFA ROMEO 145 1.3 boxer
                АLFA ROMEO 146 1.4TS
                FIAT PUNTO 1.9JTD/баща ми пак се уреди/

                Коментар


                  #53
                  Браво! Тази неделя бях в София, следващия път ще се отсрамя, а и ще доведа с мен още един нов Фиат почитател!

                  Коментар


                    #54
                    Е тая неделя ще препълним паркинга на бензиностанцията!!!! Всички на линия ли са? Слънцето пече, колите измити, ще можем да им се порадваме, не само да лочим сокчета

                    Коментар


                      #55
                      Аз имам предложение и без това времето е топло да се съберем на картинг пистата. Паркинга ще е само за нас (надявам се да няма пилоти на картинг ) и да не се навираме в заведението в и без това хубавото време. Само предложение е това тъй че ако не проявите желание си отиваме на старото място. Може следващата сбирка да е на картинг пистата.

                      [Skype - FIAT_FREAK

                      Коментар


                        #56
                        Абе и аз това си мислех, ама мисля да го направим от следващия път. Като се видим в неделя да го предложим на всички и така. А пък и тази неделя още може...

                        Коментар


                          #57
                          Аз съм на линия(където и да е ) но тая неделя може сериозно да поставим въпроса за място през лятото. Като за начало картинг пистата е добра идея.

                          Коментар


                            #58
                            beer написа:
                            Аз съм на линия(където и да е ) но тая неделя може сериозно да поставим въпроса за място през лятото. Като за начало картинг пистата е добра идея.
                            Да, задължително трябва да говорим за място. Много сме, млади сме!!!!

                            Коментар


                              #59
                              Да се надяваме че и аз ще успея да "домъкна" аверчето с новото попълнение(Ulysse-a) . Ама временцето нещо се попромени .
                              Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                              Lancia Y

                              Коментар


                                #60
                                TabE-Marea написа:
                                Да се надяваме че и аз ще успея да "домъкна" аверчето с новото попълнение(Ulysse-a) . Ама временцето нещо се попромени .
                                Неделя ще е слънчево, вече проверих!

                                Коментар

                                Working...
                                X