Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

от "Срещи за варненските почитатели"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Браво братя варненци, в това време..... юнаци Я ако е възможно me_to_u да каже кое гадж му подари тия джанти (малко информация ако може)

    Коментар


      #32
      Извинявам се за качеството на последните две, но съм взел фотото с незаредени батерии...
      Alfa Romeo 155 1.8TS

      Коментар


        #33
        ALFA CORSE отново овековечи нашата поредна сбирка! Благодарско!!Ех на кого е това Уно с яките 15"

        Коментар


          #34
          NIGHT^WALKER написа:
          Много добра среща. Неможах да видя колко коли се събрахме ама май бихме рекордите тоя път . Следващата среща май ще трябва да бъде на широко, че почна да ни става тясно и тука . И трябва да почваме да мислим кога и къде ще се съберем с Русенци да си направим един малък италфест :D
          Точно, с ivo и компания ще трябва да се организираме! А пък и софиянци ако се напънат да дофтасат...

          Коментар


            #35
            me_to_u написа:
            NIGHT^WALKER написа:
            Много добра среща. Неможах да видя колко коли се събрахме ама май бихме рекордите тоя път . Следващата среща май ще трябва да бъде на широко, че почна да ни става тясно и тука . И трябва да почваме да мислим кога и къде ще се съберем с Русенци да си направим един малък италфест :D
            Точно, с ivo и компания ще трябва да се организираме! А пък и софиянци ако се напънат да дофтасат...
            Много добра идея !!! Но нека малко да се стопли и пооправи временцето .... края на март - средата на април ... че да можем да се видим и навън ... около колите имам предвид .. несамо в заведението ... а и беба да поотрасне още малко че не е ходила на толкова дълък път ... за сега само на 60 км. от Русе ... а идеята ще я обсъдим още този четвъртък с момчетата и момичетата .... и ще пиша за резултата ...
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #36
              ivo написа:
              Много добра идея !!! Но нека малко да се стопли и пооправи временцето .... края на март - средата на април ... че да можем да се видим и навън ... около колите имам предвид .. несамо в заведението ... а и беба да поотрасне още малко че не е ходила на толкова дълък път ... за сега само на 60 км. от Русе ... а идеята ще я обсъдим още този четвъртък с момчетата и момичетата .... и ще пиша за резултата ...
              Точно това време имам предвид и аз Ще маправим организацията!

              Коментар


                #37
                А Night Walker откак сложи лятата джанта кара кат рацер и хич не забелязва колегата с Алфа-та особено до 2-ри корпус на ВИНС-а
                ALFA ROMEO 145 1.3 boxer
                АLFA ROMEO 146 1.4TS
                FIAT PUNTO 1.9JTD/баща ми пак се уреди/

                Коментар


                  #38
                  boian написа:
                  А Night Walker откак сложи лятата джанта кара кат рацер и хич не забелязва колегата с Алфа-та особено до 2-ри корпус на ВИНС-а
                  Той отдавна е така! Всеки път едвааам взема завоите Затуй само нафта под 100 коня за него!!

                  Коментар


                    #39
                    boian написа:
                    А Night Walker откак сложи лятата джанта кара кат рацер и хич не забелязва колегата с Алфа-та особено до 2-ри корпус на ВИНС-а
                    Сега е добре...виж какво ще стане като я накипри с новите пружини...малееееее
                    forza forever

                    Коментар


                      #40
                      Ех че ме нахранихте амаааа . А Боянски тебе те видях много касно. Аз по принцип като видя италянка и гледам кой е зад волана ама те видях в последния момент, но все пак махнах . А аз откакто съм се качил на кола се рацерската си карам за това не ме винете . Най голямата пародия е че преди 2-3 часа един приятел влезе в една дупка на околоврасното и остана там. Няма да ви кажа кои 15-ки го дърпаха от там . Полицията неще да пише протоколи, едни задраствания направо ужас. Хубава работа ама българска.

                      [Skype - FIAT_FREAK

                      Коментар


                        #41
                        NIGHT^WALKER полицията не пише протоколи защото може да съдиш общината за нанесени щети. Ама както сам каза в България сме.
                        Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                        Lancia Y

                        Коментар


                          #42
                          Точно така е ама накрая написаха протокол и сега може и да се стигне до съд защото това е нелепо. Преди 6-7 години пътищата не бяха така. С всяка изминала година става зле и по-зле. Трябва да има малко правосъдие. Не са ни купили колите от общината за да не ни пука. Ще видим какво ще стане. Но със сигурност дупката беше запушена с чакъл вечерта понеже баща ми минал от там и каза че сложили чакъл.

                          [Skype - FIAT_FREAK

                          Коментар


                            #43
                            Те че сложиха чакъл вярно, ама докога след всеки дъжд ще зейват тия ями . Аз затова ползвам предимно бул."Левски", малко обикалям, ама това Околовръстно го мразя много откак един камион ми смаза Панда-та и едвам оживях. Така че съд до дупка заради дупка
                            ALFA ROMEO 145 1.3 boxer
                            АLFA ROMEO 146 1.4TS
                            FIAT PUNTO 1.9JTD/баща ми пак се уреди/

                            Коментар


                              #44

                              [Skype - FIAT_FREAK

                              Коментар


                                #45
                                Моито мнение е, че е краино време някой да откачи, да влезне с един АК в общината и да направи едно масово клана! В понеделник един колега пропадна в една дупка по околовръстния в Ямбол и срязя и двете десни гуми. Викна полиция, а ония му викат, че ше му нопишат портокол, ама ше му пишат и акт за несъобраена със пътната обстановка скорос... направо нямам думи! Ше им плащам на ония идиоти по 160 лв данък и 60 лб винетка ли ... дано да паднат в някоя дупка кат се напият с наште пари и там да си останат!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X