Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления и снимки от срещата в Габрово, Люляците

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    kosta написа:
    ilkor написа:
    Следващата вече е обявена http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=45097Ей, не мога да си почина като хората от тези срещи
    Ние ще я пропуснем, по мое изчисление ще ми струва около 150 лв. който не ми се дават за един ден !
    ми ту за съжфаление пропускаме,много начесто нещо
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #47
      Тънка ни е нещо пачката, та затова.
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #48
        paralesa написа:
        kosta написа:
        ilkor написа:
        Следващата вече е обявена http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=45097Ей, не мога да си почина като хората от тези срещи
        Ние ще я пропуснем, по мое изчисление ще ми струва около 150 лв. който не ми се дават за един ден !
        ми ту за съжфаление пропускаме,много начесто нещо
        Paralesa, вие ще ходите ли ?
        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

        Коментар


          #49
          Jack Daniel’S ако не се лъжа от Търновци ще ходи,може още някой от тук да се зариби с него...ако питаш за нас от Търново,инъче лично аз няма да ходя,много начесто и няма пари за там...сега ще събирам пачка,че нема зимни гуми,да събера дотогава...и да не излезе друга дупка както става най-често,че съм харесал едни Фулда Кристал 105 кинта парчето!
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #50
            Ще пускаме ли тема за есенна среща вече? Айде, че мойта кола вече я сърбят пирелитата.

            Коментар


              #51
              Чакай малко бе, ко си се разбързал?Есента на Италфеста, октомври месец.Таман си получих пуловера от Ланча Клуба... да се покажа

              Коментар


                #52
                Италфеста е отделно.

                Коментар


                  #53
                  ///// написа:
                  Италфеста е отделно.
                  Отделно, ама такава тънкобюджетна фирма като моята гледа 2в1, 3в1- нещо на прИмоция :D
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    #54
                    Тая тема веч умря... Нема сми да пиша май...Останаха много неидентифицирани личности, не съм спала от тогаз!
                    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                    Ванга

                    Коментар


                      #55
                      Irka_fihi написа:
                      Тая тема веч умря... Нема сми да пиша май...Останаха много неидентифицирани личности, не съм спала от тогаз!
                      на следващата среща правим тениски с надпис на гърба ника на човека във форума или с табелки като визитки,че да знаеш кой къв е и кой е
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        #56
                        Мдааа, коментирахме го това още там. Ама де да видим. Повечето ги запомних де, но има няколко човека, които изтървах в калабалъка.
                        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                        Ванга

                        Коментар


                          #57
                          Аз съм от по-така идиотите - някой, нещо за форумска есенна среща? Ся’ ко’ ма ядосвате.

                          Коментар

                          Working...
                          X