Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления и снимки от срещата в Габрово, Люляците

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Впечатления и снимки от срещата в Габрово, Люляците

    Айде нова тема Линк и към старата: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43709
    Прикачени файлове

    #2
    кога свариxте...Айде и от мен
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Ето малко снимки и от мен

      Коментар


        #4
        пробрахме се,ето и нашия скромен приносинъче целия албум тук,има малко още в него които не са интересни,затова тях не съм ги поствал тукhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=401421
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #5
          ето малко материал и от менн :P :P
          Прикачени файлове
          ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

          Коментар


            #6
            Да продължим със съвсем свежия снимков материал
            Прикачени файлове
            FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
            FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

            Коментар


              #7
              Май съм първи прибрал се в неделя (07:10-09:45 )Останалите надали са станали все още Снимки ВЕЧЕ има тук : http://gall.fiat-bg.org/v/BGALL/Gabrovo/Който иска да публикува снимки от срещата да ми ги пуска директно на скайп-а ilko_home архивирани в един файл.Моля подберете снимките - не изпращайте всичко от камерата!Срещата отново се получи на ниво но това се подразбира Огромни благодарности на peho за намирането на чудесния хотел и организацията!

              Коментар


                #8
                Сега се събуждам след среднощното пътуване.Да уведомя всички, които се притесняваха че тръгваме през нощта, че всичко беше наред.Избрахме малко нетрадиционен маршрут, който обаче ни позволи да поддържам по-висока скорост, а и се оказа по-къс.Габрово - вр.Шипка - вр.Бузлуджа - Казанлък - Стара Загора - Раднево - Ямбол. (Общо 185 км)Време за пътуване - точно 3 часа (0:00 - 03:00). Лошия участък по целия път беше само този от вр.Шипка до вр.Бузлуджа.Срещата беше добра, въпреки че можеше и по-добре Честито на Коста (kosta) и съпругата му за годишнината. Благодарим за тортата Благодаря и на dobrudjaneca за "шофьорското право". Още довечера ще го изпозлвам Благодаря на всички, които дойдоха на срещата.... хубаво е сред приятели като вас.Снимки нямам много този път, ще ги пусна по скайпа на Илко...

                Коментар


                  #9
                  И аз да благодаря на организаторите за чудесната сбирка.И специални благодарности на всички които се включиха в акцията за събиране на средства за операцията на Бети.И ние с Веско се прибрахме благополучно.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #10
                    Някой има ли инфо каква сума е събрана?

                    Коментар


                      #11
                      Малко изяснение на събраните пари за Бети.Паричките от срещата са 206лв., а не 262лв.Моя грешка.След справка с ’fihi’ се поправям със сумата.Понеже си приказвахме че по сметката са преведени още 60 лева и съм се пообъркал нещо.Дето се казва имам извинение
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        #12
                        Мисля, че е добра сума! Ирка беше настроена скептично, че няма да се съберат много пари!

                        Коментар


                          #13
                          s00rry , хич не си личи , че ти е харесала питката Всички снимки от търновската група са в линка .... после ще кача и в галерията , без повтарящите http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserI...AlbumId=132527 - coolboby (фолкбоби)една гума - двама помпят сем. Фихи в разгара
                          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                          Коментар


                            #14
                            ахах ако не друго поне беше много яко ... забавлявахме се
                            ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                            Коментар


                              #15
                              питката беше "чудеснаа". Трябваше да пробваме идеята на един колега - да паркираме някоя кола по наклон, да сложим питката под предната гума (вместо камък) и да видим дали колата ще тръгне :D
                              Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                              Коментар

                              Working...
                              X