Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хижа Яна - Влахина планина / 19-20 юли

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложи дата.
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    Коментар


      Абе бих присъствал с кеф на една такава среща на такова място за 1-2-3 дни.Предлагам някой да се нагърби и да пусне анкета с гласуване за лятна среща на това или подобно място за лятна среща на форума.Може да стане и около Дряновския манастир.Лично съм посещавал 2-3 места с хубави бунгала на приемливи цени и околни хотели с големи ресторанти.А и мястото е около централна България.П.п хижа Яна поне от снимките ми харесва много и бих я посетил.Очаквам предложения за дата на тази среща.Все пак нищо не пречи да се състои една такава среща преди традиционните на морето всяка година.Поздрави! :D
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        От къде я изрових........божееее !!!!А вий помните ли туй уникално събитие, а...???Какви времена бяха !!!!!!!!!!!!

        Коментар


          Помним и съжаляваме че няма как да се случат такива срещи вече ...http://pic.fiat-bg.org/Jana-2008/Album/

          Коментар


            Един мой преподавател обичаше да казва - нищо не е непоправимо на този свят. Само умрял човек не може да се върне, но и то не е много сигурно!

            Коментар


              Може да направим пак някоя среща в този район/регион. И без това, почти не сме правили срещи в тази част на България.
              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

              Търси се..

              Коментар


                А защо да не може да се случи такава среща пак ?Поздрави и Честита Новата 2013 живи и здрави всички
                Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
                Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

                Коментар


                  Какво ще кажете да се направи една среща под наслова:"Хижа Яна - 5 години по-късно"На 19-20-21 юли...Ярето от мен...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    kiro_of_the_day написа:
                    Какво ще кажете да се направи една среща под наслова:"Хижа Яна - 5 години по-късно"На 19-20-21 юли...Ярето от мен...
                    Най-после нещо хубаво като предложение ,но нещо за към централна България няма ли?Варна ,Бургас ,Велико Търново са на доста километри от Яна.Милеви скали също е вариант.Датата малко прилича на морска в смисъл тогава е сезона за море.Може и по раничко.Това е само мое мнение.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      Хайде на х. Яна, а?

                      Коментар


                        ///// написа:
                        Хайде на х. Яна, а?
                        От да не.Предложете дати и да се стягаме.
                        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                        Коментар


                          Не е ли време за Китен?

                          Коментар


                            Трябва да планираме Китен, Милеви скали и Яна, като дати за юли и август.

                            Коментар

                            Working...
                            X