Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    има ли срещи в Русе каде и кога искам да се запозная с колегите
    Fiat Bravo 1.6 16V 1996

    Коментар


      turbino написа:
      има ли срещи в Русе каде и кога искам да се запозная с колегите
      Има!Сряда 19.00 на Жорела!

      Коментар


        чат за срещите русе

        Здравейте колеги.Има ли възможност от от Русе да си взема от големите стикери.Благодаря много.

        Коментар


          Ако никой колега в района няма, колега може да си изтеглиш файла със стикера от "download" секцията и да ти го направят само в някое студио, ако има наистина доста желаещи говоря поне 5 имам едни познати които се занимават с това и може да ги питам за цени ала бала П.П Още ли е мястото Журела ? ... а от колко часа в сряда ? П.П 2 оФ ДА спр съм пр*с 19:00 ... П.П 3 И последно незнам колегата "Малоне" идва ли на срещите ? ... че много искам да му видя касетофончето ...
          Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
          Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

          Коментар


            Някой има ли идея на кого е бравото от следната снимка , виждал съм го на паркинга на кауфланд с Русенска регистрация май беше или Силистренска
            Прикачени файлове

            Коментар


              Глупости Ти си в грешка това на снимката е Гоуф Май е тройка даже...

              Коментар


                idm написа:
                Глупости Ти си в грешка това на снимката е Гоуф Май е тройка даже...
                НИ е бе браво е , нали казвам виждал съм го на кауфланд ...

                Коментар


                  durex_a написа:
                  idm написа:
                  Глупости Ти си в грешка това на снимката е Гоуф Май е тройка даже...
                  НИ е бе браво е , нали казвам виждал съм го на кауфланд ...
                  Ъъъ уекинко се опитах да ти намекна че ако искаш компетентен отговор даи неква снимка на цялата кУла или поне номер Щооот повярвай нямаш си на идея колко Бравота съм виждал и на колко Бравота съм виждал тавана отвътре

                  Коментар


                    durex_a написа:
                    Някой има ли идея на кого е бравото от следната снимка , виждал съм го на паркинга на кауфланд с Русенска регистрация май беше или Силистренска
                    за какво ти е пък да знаеш на кого е ами ако е заминало за Силистра
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      Да пита кой му е правил тапицерията на тавана. Близко е до ума.
                      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                      www.cyxap.com

                      Коментар


                        Да искам да го видя как е направен ,лошото е че нямам друга снимка освен тази просто изтърках останалите .. надявах се някой да го е мяркал или самият той /собственика/ да пише но ядец

                        Коментар


                          durex_a написа:
                          Да искам да го видя как е направен ,лошото е че нямам друга снимка освен тази просто изтърках останалите .. надявах се някой да го е мяркал или самият той /собственика/ да пише но ядец
                          е сега ако кажеш че не може да си тапицираш тавана сам, нали знаеш как става После ми го носиш на мен, казваш какви звездички, мълнии, небесни купове искаш да ти нарисувам и си готов
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            ici написа:
                            durex_a написа:
                            Да искам да го видя как е направен ,лошото е че нямам друга снимка освен тази просто изтърках останалите .. надявах се някой да го е мяркал или самият той /собственика/ да пише но ядец
                            е сега ако кажеш че не може да си тапицираш тавана сам, нали знаеш как става После ми го носиш на мен, казваш какви звездички, мълнии, небесни купове искаш да ти нарисувам и си готов
                            звездичките и луничките ще ги пропусна но ми се струва че май това е кит и боя за това исках да погледна .А иначе при мен ще си остане кожа без къътинки

                            Коментар


                              Ако не се лъжа, това Браво е тунинговано в Германия, докарал си го е един пич от Варна, и сега е собственост на мой познат. Все пак кажи има ли някакъв тунинг на покрива, за да ти кажа дали става въпрос за същото Браво. И с какъв ДВГ е ?
                              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                              Коментар


                                Има ли някаква организация от форума за протеста в Русе днес?
                                FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
                                ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
                                миг невнимание и вече си татко

                                Коментар

                                Working...
                                X