Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    аз поканен ли съм :D:D

    Коментар


      Здравейте колегиискам да се събера най-накрая и с колегите от русенския фиат клуб, надявам се утре да УСПЕЯ До колко часа продължават срещите? в 21 часа има ли хора?мястото и часът са си на СТРИИТ ПЪБ? на олимпа? моля ако има промени някой да ми каже.ПоздравиДимитър Попов
      Ето ме вече с Фиат

      Коментар


        ivanko_rs написа:
        Здравей колега,те срещите са си всяка сряда от 19 часа в кафе-бар Нокаут,на ул.Згориград до на Иво транжорната

        Коментар




          колеги приемате ли гости от свищов днес.
          Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
          http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

          Коментар


            Здравейте, колеги от Русе, на някой да му се намира някоя темпра след 93, 1.6 i.e? Предполагам, че бобината ми си заминава и искам да пробвм с друга преди да премина към покупка. Смених датчик на хол, кабелите и свещите пък са нови. Пробема беше малък, първоначално ми губеше ток под 2500 оборота, падаха оборотите до нула и се възстановяваха. Но преди 2 дни позакъсах малко на кооперативния пазар и се наложи един приятел да ме дръпне. Там въобще не искаше да запали, дръпна ме до у дома, не искаше да запали отново и на другия ден запали от самосебе си. Предположих, че е датчик на хол, но не е. та мисълта ми е на някой ако му се намира същата бобина да се видим и да пробваме за половин час дали е от нея. Или дайте идеи за морга, която работи на национален празник и да ходя там да търся. Мисля си, да не би нещо алармата да ми спира тока към бобината на моменти.

            Коментар


              ако изскочи нещо 0894749256

              Коментар


                Понеже няма кой да се сети да напише ще го направя аз,а именно променя се мястото на срещата като се местим в Жорела-та на кръстовището на стадион Дунав.Часът пак си остава 19
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  Понеже на последните няколко срещи има "голямо" посещение,а и като гледам само аз пиша,явно среща всяка сряда е много на често,затова се премества всяка първа сряда на месеца,т.е. става месечна.Ако интереса остане същия ще я правим на 3 месеца един път сори но явно такава е реалността,а именно заинтересовани няма
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    Колеги,сори за малкия оффтопик дето ще направя Yellow_Flash_Colorz_PDT_25 Бихте ли ми разяснили1. Какво е ограничението на скоростта в града ви от надлеза на гарата (като идваш от Търново) до Дунав мост?2. Какво е ограничението на скоростта в града ви от Дунав Мост да надлеза на гарата (в посока търново)3. Има ли разлика в ограничението на скоростта в двете платна на пътя т.е. в едната и другата посока.Аз не съм от Русе ама като минавах ми се стори ,че в едната посока имаше знак 80 км/ч,а в другата нямаше.Аз ли съм се объркал или е така? :D

                    Коментар


                      Здравей колега,ограничението на международното е 50км/ч,от кръговото на Дунав мост до Метро.Естествено с малки изключения,като това от охлюва до разклона за старото разградско шосе,т.е. до там където се намира предупредителния радар за скоростта,оганичението птрво 40,после пак 50км/ч.С 80км/ч можеш да караш само от Метро до малко преди караулката и от караулката до автосалона на Опел и Шевролет.Недей се подвежда по другите шофьори,повечето карат с превишена скорост,а полицаите си дават наряд редовно и в двете посоки,особено над гарата
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        Да Ванко почти си прав, но от Метро 80 важи до малко преди ТИР паркинга където има 60. Това 60 го туриха заради загиналия моторист, който се е забил в излизащ ТИР от паркинга. след това отново си е 80. А в посока Дунав мост има няколко забравени знака 40, за които рекат ли да те гепят си изгорял. Единия е пред авто салона на Опел-Шевролет, който е останал още от ремонта на малкия мост и движението беше двупосочно по големия мост. Другите са на самия мост два или три знака 40 забравени от скорошен ремонт на моста (невидях какво точно са ремонтирали) но знаците са си там.
                        FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

                        Коментар


                          ivanko_rs написа:
                          а полицаите си дават наряд редовно и в двете посоки,особено над гарата
                          В това се обедих лично ,затова питам.Кой малоумник определя ограниченията-КАТ или община.Може ли на такъв път международен,трилентов в едната посока,поне 20 километра( от завода за тежкомашиностроене до караулката) и т.н. ограничението да е 40 или 50 км/ч?На повечето околовръстни е 80 км/ч.Да не би този път да играе роля на касичка?

                          Коментар


                            http://news.ruse24.bg/91207.html , причината за редовните наряди в района според мен :~)

                            Коментар


                              колеги каде и кога са срещите за Русе
                              Fiat Bravo 1.6 16V 1996

                              Коментар


                                turbino написа:
                                колеги каде и кога са срещите за Русе
                                добър въпрос ама по скоро трябваше да е "има ли срещи" ..?

                                Коментар

                                Working...
                                X