Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покана за "July morning" в Тюленово...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Aбе вие няма ли да си починете малко.......ааааа айде посъберете си малко финансите и после спокойно елате за няколко дни на море като хората.
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #17
      Абе, хора! Няма ме особенно много с математиката, ама ми се струва че :бира + огин + цър_пър + море + Джулай + плаж + много_хора_само _за _една_вечер != спанеНезнам как го мислите вие... Да не дойда в 0:00 и някой да ме смъмри, да бродя по-тихо между палатките

      Коментар


        #18
        с жената и бебето също сме се запътили на там... ще се обадя като стигнем ! има ли шанс да си намерим места в хотела. бебока ми е само на годинка и не смея да я оставям в палатката.
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар


          #19
          Последни данни от мен, утре отлепвам към 20:00 за "плажът". За връщане не знам, тъй като наряда на жената се прави ден за ден и може да потеглим обратно и ранната утрин, може и по късничко, ако има навити на този вариант да свиркат. Това ще знам утре след 17:00. Оферта за двама с багаж или трима с не много такъв. Тръгване от Виница.

          Коментар


            #20
            bubachko написа:
            Последни данни от мен, утре отлепвам към 20:00 за "плажът". За връщане не знам, тъй като наряда на жената се прави ден за ден и може да потеглим обратно и ранната утрин, може и по късничко, ако има навити на този вариант да свиркат. Това ще знам утре след 17:00. Оферта за двама с багаж или трима с не много такъв. Тръгване от Виница.
            Мен ще ме вземеш ли? До 18:00 съм на работа - после нямам ангажименти.

            Коментар

            Working...
            X