Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да се преброим

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ураааа, излезе връзка за Щаерчето и за Абартовата реплика!!!! Досега само съм чувал за репликата, а на Щаерчето много му се точех, доста дълго се продаваше, а когато ми изскочи сгоден финансов момент, вече беше продадено... То това преди 3 години някъде беше. Скоро приятел ми каза, че си е останало във Варна, защото нищо не се чуваше и помислих, че е емигрирало към някоя западна колекция.В София също се прави реплика на Абарт 1000 TCR :D Ще е интересно да ги видим една до друга Иначе ентусиазъм, братле, има. Пара няма!Поздрави! И да качите малко снимки на зверовете!ПП- супер, изрових снимки от темата за Италфест 2009
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    Коментар


      #17
      Човека, който е на първата снимка, най-вдясно, дето си намества пръстена е собственика на Щаера и прочутото варненско Мазерати Шамал. На петата снимка, зад Щаера, човека с хендсфвито на ухото съм аз. Та собственика на Щаера и Мазератито ми е добър приятел, той същия се е запалил да реставрира още нещо ценно. До настоящия момент сме намерили някои коли из Варна и околностите, но не си заслужават труда и средствата необходими за реставрацията. Търсим нещо наистина ценно, което да си заллужава. Моля помагайте, на сегашния етап финансите не са проблем. Имаме и условията, необходими за реставрация и връзките за липсващи резервни части и най-вече мерака.
      ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

      FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

      Коментар


        #18
        T_SHOW написа:
        Човека, който е на първата снимка, най-вдясно, дето си намества пръстена е собственика на Щаера и прочутото варненско Мазерати Шамал. На петата снимка, зад Щаера, човека с хендсфвито на ухото съм аз. Та собственика на Щаера и Мазератито ми е добър приятел, той същия се е запалил да реставрира още нещо ценно. До настоящия момент сме намерили някои коли из Варна и околностите, но не си заслужават труда и средствата необходими за реставрацията. Търсим нещо наистина ценно, което да си заллужава. Моля помагайте, на сегашния етап финансите не са проблем. Имаме и условията, необходими за реставрация и връзките за липсващи резервни части и най-вече мерака.
        Ето нещо интересно http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...tails.....не е ФИАТ, но е интересна италианка. Човека е от Пловдив и колата е там, поради което още не съм отишъл да я пагледна. Цената си я бива , но си мисля че състоянието е изключително важно и понякога повечето пари си струват. Въпроса е този мъник колко е изгнил Дали някй колега от Пловдив ще може да я види? .... и да поснима :P

        Коментар


          #19
          Гордост от Кюстендил http://www.osogovo-racing.net/index....egory&catid=36
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #20
            Buch написа:
            T_SHOW написа:
            Човека, който е на първата снимка, най-вдясно, дето си намества пръстена е собственика на Щаера и прочутото варненско Мазерати Шамал. На петата снимка, зад Щаера, човека с хендсфвито на ухото съм аз. Та собственика на Щаера и Мазератито ми е добър приятел, той същия се е запалил да реставрира още нещо ценно. До настоящия момент сме намерили някои коли из Варна и околностите, но не си заслужават труда и средствата необходими за реставрацията. Търсим нещо наистина ценно, което да си заллужава. Моля помагайте, на сегашния етап финансите не са проблем. Имаме и условията, необходими за реставрация и връзките за липсващи резервни части и най-вече мерака.
            Ето нещо интересно http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...tails.....не е ФИАТ, но е интересна италианка. Човека е от Пловдив и колата е там, поради което още не съм отишъл да я пагледна. Цената си я бива , но си мисля че състоянието е изключително важно и понякога повечето пари си струват. Въпроса е този мъник колко е изгнил Дали някй колега от Пловдив ще може да я види? .... и да поснима :P
            Колега, сайта нещо не мога да го отворя.
            ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

            FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

            Коментар


              #21
              И аз много харесвам ретро ФИАТ-е. Най-много ми харесва 125p защото имаме такъв.. Невероятна машина Яд ме е че нямам достатъчно средства да се стегне иначе колата няма ядове! 4 дискови... ресиори амортосиори... и така нататък. Фиат 131 също ме кефи

              Коментар

              Working...
              X