Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко ви е сметката към топлофикация?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    15 кинта на месец за топла вода - това ми е сметката - хоризонтална инсталация. Парното не съм го ползвал, но на един приятел за 58 кв.м. за сезон 2014/2015 му излезе 300 лева постоянно радиаторите на 2.
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

    Коментар


      Пряка зависимост има не само с квадратурата. Иначе за тоя 2016/2017 преди няколко дена ми дойде преравнителната сметка. Запомних само цифрите, които ми харесаха. За 12 месеца съм платил 260лв и са ми написали да доплатя още 29лв (които съм ги платил с последната сметка без и да разбера, че са от преравнителната). Та сумарно 290лв от които 150лв са за ми за подгряване на водата. По принцип там по фактурите яко се лъже в енергията. Юни месец имах по-високо колич енергия за затопляне на 1 ед. вода спрямо март месец. А това, че водата надали идва при мен 55градуса си е самата истина. Пускаш водата - тя студена и чакаш 20-30секунди до започване на топлата. Да се върна пак на сметките: Радиаторите не ги ползвам и ми остават 140лв за сградна инсталация за цялата година, което ми е приемливо. В банята минават две големи тръби (около Ф90), които придават лукса влизайки в банята зимата да не умираш от студ. Та това удоволствие за 10лв на месец го приемам. В карйна сметка не вярвах, че някоха ще го кажа, но изминалата година топлофикация не ме прее**ха.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар

      Working...
      X