Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за прехвърляне на кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Този номер съм го пробвал преди години и тук в Плевен нито един нотариус не се съгласи да го направи,виж Софийските са друга бира,там колата на главния прокурор прехвърлиха,че твоята ли.

    Коментар


      #17
      Прехвърлихме я успешно при нотариус, утре сутринта ще я прехвърлям и в КАТ.Да питам трябва ли преди КАТ да ида да прехвърлят гражданската на мое име? Да не ме върнат за това?
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #18
        infineon написа:
        Прехвърлихме я успешно при нотариус, утре сутринта ще я прехвърлям и в КАТ.Да питам трябва ли преди КАТ да ида да прехвърлят гражданската на мое име? Да не ме върнат за това?
        Не, после ще си я прехвърлиш, като смениш и номера на колата.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #19
          Номера няма да го сменям, той си е софийски. Питам че си спомням че някъде пишеше май че гражданската трябва да е на името на новия собственик.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #20
            infineon написа:
            Номера няма да го сменям, той си е софийски. Питам че си спомням че някъде пишеше май че гражданската трябва да е на името на новия собственик.
            Гражданската си я прехвърли, след като минеш в КАТ.Безплатно е.Има смисъл, защото понякога при по-сериозни щети може да откажат плащане, ако не е на твое име.

            Коментар


              #21
              Имортала е прав.Прехвърли я и в КАТ,смени талона и тогава върви да смениш застраховката.Както каза колегата задължително я смени,понеже ако недай си боже нещо се случи няма да ти признаят застраховката.При мен имаше някаква такса от порядъка на 2-3лв.
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар

              Working...
              X