Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Булсатком карта и приемник.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Булсатком карта и приемник.

    С абонамент за основен и един допълнителен приемник съм.Подариха ми антена и приемниик.Инсталирах ги някъде си и при поставяне на картата в другия приемник на тв изписва ,че е невалидна.Сигнала и децибелите съм ги докарал идеални.Как разбира приемника ,че тази карта не е за него?Има ли някакво сервизно меню чрез което мога да подкарам картата на всеки приемник?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Re: Въпрос за Булсатком карта и приемник.

    Tornado написа:
    С абонамент за основен и един допълнителен приемник съм.Подариха ми антена и приемниик.Инсталирах ги някъде си и при поставяне на картата в другия приемник на тв изписва ,че е невалидна.Сигнала и децибелите съм ги докарал идеални.Как разбира приемника ,че тази карта не е за него?Има ли някакво сервизно меню чрез което мога да подкарам картата на всеки приемник?
    Изчакай 1-2 часа да си направи настройките.Като се включи за първи път е така,през 5 мин прави калибровка ... Поне при мен е така.Не бях ползвал булсата на село цяла зима и като сложих картата ми изписваше невалидна,след час-два се оправи.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Картата и применика са комплект - не могат да работят с други.

      Коментар


        #4
        ilkor написа:
        Картата и применика са комплект - не могат да работят с други.
        Точно така!

        Коментар


          #5
          За целта си домъкнах единия приемник в комплект с картата от село в София и нямам проблем.

          Коментар


            #6
            Картата е заключена към приемника в който е , т.е карта не може да работи в друг примник !

            Коментар

            Working...
            X