Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докато умните се наумуват, лудите се налудувахме!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Честито колега,много да те слуша и много безаварийни километри. :D
    Fiat Marea 1.8 16v HLX
    Hyundai Terracan 2.9 CRDI

    Коментар


      #47
      Мисля, че известният виц добре описва колата:"- Как е колата, добре ли е, върви ли?- Ами добре е, екстра даже!- Хм... Абе гледам - не ги карат много-много!"

      Коментар


        #48
        Като поизлезеш леко от еуфорията ни напиши един дълъг пост с впечатления и разкажи за екстрите... най-вероятно само ме няма вътре

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар


          #49
          fihi написа:
          Наистина уникален автомобил, ако може така да се каже, още повече като знам от какво слизам.Прави ми впечатление, че разхода докато не се вдигне температурата на 90 градуса си стои закован на 23,8. Днес средния ми разход по комп. беше 16. Не знам какво да кажа, още съм в еуфория.
          Тя еуфорията скоро няма да те пусне,така че се стягай да работиш да има за гориво.Другата лесна на хубавото лесно се свиква и да се научиш на копчетата и глезотиите,които предлага този скромен автомобил.Нямам търпение да се повозя.
          FIAT BRAVO 1.6
          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

          Коментар


            #50
            Не, че нещо, но 16 литра бензин(42лв)/100км. са си яко разход... Но да ти е честита и да и се радваш по-дълго отколкото ние ще ти честитим!
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #51
              Струва ми се, че колегата скоро трябва да се похвали и с едно ГИ

              Коментар


                #52
                Благородна завист от моя страна,със здраве да си я уПравляваш,колкото се може километри без авария.Ти си добър човек,непреднамерен и със толкова желание да си я гледаш.Само безаварийни преходи Ванка...
                Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
                Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

                Коментар


                  #53
                  Колегата щом си е купил тая кола, струва ми се разхода е нещото, което най-малко го притеснява!

                  Коментар


                    #54
                    Airfan написа:
                    Колегата щом си е купил тая кола, струва ми се разхода е нещото, което най-малко го притеснява!
                    И аз така си мисля. Сигурно си е направил сметката за разхода, поддръжката и данъка много преди ние да му я направим. :P За колегата с новата придобивка: Честито колега. Със здраве да си караш колата и много да се слушкате...Желая ти хиляди безаварийникилометри и дълго време да се "глезите" взаимно. :P
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #55
                      Humppa написа:
                      Струва ми се, че колегата скоро трябва да се похвали и с едно ГИ
                      Не, че с газовия инжекцион ще постигне нещо човешко, като разход, но да, вместо 42лв/100км. ще изгаря около 30лв/100км + цената на ГИ.... За мен тази покупка освен, че е безсмислена е като вид "надскачане". Харесвам го Иван, но ... точно тази му постъпка е лишена от каквато и да е логика освен естетическата... Ако кара като мен по 1000-1200км/месец тази кола ще му изпива от 360(с ГИ) до 500лв(бензин) само за удоволствието... Мня, капитализацията в края на годината без други разходи някак си не ми се нрави...Хора, коментара си е мой, не ми скачайте с кисели реплики.
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #56
                        Жешен нали знаеш - кеф цена няма. Ние хората за съжаление малко живеем и ако поне веднъж не си направим кефа не си е струвало. И аз купето го търкалям само на бензин и ми излиза бая солидна сума на края на месеца, ама кога да го карам - като стана на 65 години и като кихна - кихам от всички дупки ли. Но си дяволски прав - сериозно перо си е в бюджета, но пари се изкарват.Не го приемай като кисела реплика.
                        Fiat Coupe 1.8

                        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                        Коментар


                          #57
                          Не го приемам като кисела реплика, споко. Но въпреки това, кефа, който няма цена трябва да се съобразява и с утрешния ден. Купето ти не е чак такъв сериозен разход - с МЕМО делим един офис и прекрасно знам колко гори неговото Купе А и знам вече как се бута такова в/от пряспа В далечната вече 2007ма година си харесах колата с която съм все още по една основна причина, освен естетическата - икономичен, мощен двигател, който е далеч, ама далеч от газовите извращения...
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #58
                            jenshen73 написа:
                            Не го приемам като кисела реплика, споко. Но въпреки това, кефа, който няма цена трябва да се съобразява и с утрешния ден. Купето ти не е чак такъв сериозен разход - с МЕМО делим един офис и прекрасно знам колко гори неговото Купе А и знам вече как се бута такова в/от пряспа В далечната вече 2007ма година си харесах колата с която съм все още по една основна причина, освен естетическата - икономичен, мощен двигател, който е далеч, ама далеч от газовите извращения...
                            Прав си, прави си купетата са икономични в сравнение с ланчата, но моето до скоро имаше проблем, който след 2 години ходене по майстори накрая аз си открих повредата и гореше по 20/100
                            Fiat Coupe 1.8

                            Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                            Коментар


                              #59
                              Относно газта - да се сложи газ на 3.2 V6 е почти престъпление........
                              Alfa 156 2.0 TS
                              Alfa 156 20VTurbo
                              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                              Locost TF1 3.0V6

                              Коментар


                                #60
                                jenshen73 написа:
                                Не го приемам като кисела реплика, споко. Но въпреки това, кефа, който няма цена трябва да се съобразява и с утрешния ден. Купето ти не е чак такъв сериозен разход - с МЕМО делим един офис и прекрасно знам колко гори неговото Купе А и знам вече как се бута такова в/от пряспа В далечната вече 2007ма година си харесах колата с която съм все още по една основна причина, освен естетическата - икономичен, мощен двигател, който е далеч, ама далеч от газовите извращения...
                                Ако трябва да съм честен - мислим еднакво, но...Искам да съм толерантен към "щуротиите" на различните от мен. На такава възраст съм, че освен да ставам по-зрял "сухар" заради прекалената си прагматичност с нещо друго явно не моЙ се променя. :P Ще ми се да бях оня отпреди 15-16 години, когато не мислех, какво правя и, какви жертви давам за единия кеф ( от ден до пладене де)...За това в момента съм на такова дередже, че не мога да направя следващия си избор заради предубедеността си, че скъпия, мощен и луксозен автомобил е едно от най-нерентабилните вложения след...смартфона ( не, че ги нямаме у дома де )Иначе за себе си искам - нещо надеждно по-висок клас от Брава, но по-нисък клас от Мерцедес, икономична, но мощна, с ниския данък, да е красива семейна кола тип мини ван, със съвременна визия и да е след 2008 година, дизел...Ами няма такава главоблъсканица. В менгемето съм на изтъканите от семплост мои претенции.
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X