Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новата кола фиат крома 1.9 16v emotion automat

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новата кола фиат крома 1.9 16v emotion automat

    Да се похваля от скоро собственик на крома направо уникален автомобил заслужава си парите от всякъде.Но все пак и старата мареа си ми харесваше абе просто фиат си е уникална кола без значение въпроса е в малките неща те накланят везните.По касно ще кача снимки.
    FIAT MAREA 1.8 16V: FIAT CROMA 1.9 multijet 16v automat

    #2
    Re: Новата кола фиат крома 1.9 16v emotion automat

    pirania написа:
    Да се похваля от скоро собственик на крома направо уникален автомобил заслужава си парите от всякъде.Но все пак и старата мареа си ми харесваше абе просто фиат си е уникална кола без значение въпроса е в малките неща те накланят везните.По касно ще кача снимки.
    Колега четсито! Пожелавам ти много безаварийни километри и с удоволствие да се радваш на колата. Я разкажи сега на дълго и на широко как е тя. С удоволствие ще чета всичко което напишеш, че и аз нещо съм голям мераклия на такава кола ето на този модел http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=6799 Искам да те питам също ангранажния възел със верига ли е или със ремък. Ходовата част чета че била опелска, което предполага че е здрава От тук нататък ще оставя ти да разказваш, интериор, екстериор екстри и т.н. Успех

    Коментар

    Working...
    X